Yükleniyor...

Celsius, Madencilik Operasyonları için Onay Aldı

İflas masasına oturan kripto lending şirketi Celcius Network, Bitcoin madencilik operasyonları için onay aldı.

Celsius Madencilik Operasyonlari icin Onay Aldi

İflas masasına oturan kripto lending şirketi Celcius Network, Bitcoin madencilik operasyonları için onay aldı.

Kripto para piyasalarındaki çöküşün ardından iflas veren Celcius, yeniden ayağa kalkabilmek için tüm fırsatları değerlendirmeye çalışıyor. Daha önce Bitcoin’lerini satmak isteyen ancak yatırımcıları tarafından reddedilen şirket, bölüm 11 iflas davasının ikinci gününde onay aldı.

Celcius, Madencilikten Elde Ettiği Bitcoin’leri Satabilecek

New York Güney Bölgesi İflas Mahkemesi Yargıcı Martin Glenn, Celsius’un Bitcoin madencilik operasyonlarının maliyetleriyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere tüm başvurulara onay kararı verdi.

Celsius Network’ün bir yan kuruluşu olan Celsius Mining, geçen ay Bölüm 11 iflas koruma işlemleri için başvuruda bulundu. İlk etapta red alan şirket için bu kez mahkeme yeşil ışık yaktı ve madencilikten elde edilen Bitcoin’lerin satılmasına izin verdi.

Celsius danışmanı Ross Kwasteniet, Celsius’un Bitcoin madencilik operasyonlarını “temel varlık” olarak nitelendirerek, şirketin kurulum tamamlandıktan sonra finansal durumun önümüzdeki birkaç ay içinde iyileşmesini beklediğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner