Yükleniyor...

CoinFund 300 Milyon Dolarlık Web3 Fonu Başlattı

Kripto yatırım şirketi CoinFund, Layer-1 blokzincirlerine, NFT'lere ve blokzincir tabanlı oyunlara yatırım yapacağı 300 milyon dolarlık fon başlattı.

CoinFund 300 Milyon Dolarlik Web3 Fonu Baslatti

Kripto yatırım şirketi CoinFund, Layer-1 blokzincirlerine, NFT’lere ve blokzincir tabanlı oyunlara yatırım yapacağı 300 milyon dolarlık fon başlattı.

Şirketin yatırım yapmayı düşündüğü pazarlar arasında Layer-1 blokzincirler, Web3, NFT’ler, oyun ve varlık yönetimi yer alıyor. Bu fonun başlatılması ayı piyasasına rağmen yatırımcıların güvenini artıracak bir durum olarak değerlendiriliyor.

CoinFund’ın Fonu Belirli Alanlara Yatırım Yapacak

Kripto alanına özel yatırım şirketi CoinFund, erken aşamadaki blokzincir projelerini desteklemek için 300 milyon dolarlık risk sermayesi fonu başlattı.

CoinFund yönetici ortağı ve girişim yatırımları başkanı David Pakman, fon sağlanan CoinFund Ventures‘ın, aynı zamanda büyük bir pazara sahip kripto sektörüne ait gelecek vaat eden şirketlere yatırım yapacağını söyledi. 

Kripto endüstrisindeki risk sermayesi yatırımlarının değeri, 2022’nin ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 26 düşerken, anlaşmaların sayısı piyasa koşullarına rağmen iyi duruyor. Yatırımların fazla olması bu alanda vites artırılmış gibi yorumlanıyor. Firmanın ilk risk sermayesi aracı için 83 milyon dolar toplamasının ardından bir yıldan biraz fazla bir süre sonra duyuruldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner