Yükleniyor...

Benzin İstasyonu OTR, Kripto Ödeme Desteği Başlattı

Benzin istasyonu ve market şirketi On The Run (OTR), Avustralya genelindeki 175 benzin istasyonunda kripto ödeme hizmetlerini başlattı.

Benzin Istasyonu OTR Kripto Odeme Destegi Baslatti

Benzin istasyonu ve market şirketi On The Run (OTR), Avustralya genelindeki 175 benzin istasyonunda kripto ödeme hizmetlerini başlattı.

OTR, kripto para borsası Crypto.com ve ödeme sistemleri sağlayıcısı DataMesh iş birliğiyle müşterilerine kripto ödeme fırsatı sunuyor. Crypto.com, Pay Merchant hizmetini bir ödeme yerleşim katmanı olarak sağlarken, Datamesh satış noktası terminalleriyle ortaklığa dahil oldu.

On The Run, Kripto Hizmetlerini Genişletecek

OTR, 175 benzin istasyonunun altyapısını hazırlayarak kripto ödeme hizmetleri için hazır hale getirdi. Çok daha fazla büyüme için hazır olan sistem yalnızca 8 hafta içerisinde kuruldu.

175 mağazaya ek olarak, OTR’nin ana şirketi Peregrine Corp, kripto ödeme hizmetini Subway, Oporto ve Krispy Kreme gibi ülke genelinde 250 perakende firmaya daha yaymayı planlıyor.

Crypto.com’un bu kapsamdaki işlemlerden sıfır ücret aldığını belirten Crypto.com‘un Asya ve Pasifik genel müdürü Karl Mohan, sistem hakkındaki görüşlerini şu şekilde paylaştı:

“İster bir kafe sahibi olun, ister binlerce mağaza işleten biri olun, herhangi bir firma tak ve çalıştır yapabilir. Tabii ki, Bitcoin ve Ethereum, piyasa değeri nedeniyle zaten listenin başında. Ancak çok sayıda tüketici, Avustralya stablecoin’leri ile ödemeye başlamaya hazır”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner