Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Bitcoin Cash’i (BCH) Geride Bıraktı!

ChainLink (LINK), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15.

Chainlink (LINK) Bitcoin Cash'i (BCH) Geride Bıraktı!

ChainLink (LINK), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15.99 doları gördü. LINK bugün erken saatlerde yaklaşık 13 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Dijital varlık daha sonra yukarıda belirtilen tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemek için %23 oranında değer kazandı.

Bugünün devasa pump’ının bir sonucu olarak ChainLink (LINK), Bitcoin Cash’i (BCH) 5 numaralı noktasından geride bıraktı.

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’nin (BSV) fiyat seviyeleri Temmuz ortasında Cane Island Alternative Advisors’tan Timothy Peterson tarafından tahmin edilmişti. Ayrıca, LINK’in nihayetinde piyasa değeri açısından BCH ve BSV’nin birleşik değerine değeceğini belirtmişti.

LINK şu anki hızında, Tether (USDT) ve XRP’yi sırasıyla dört ve üç numaralı noktadan çıkarma yolunda olabilir. LINK’in, Tether’i 10.119 Milyar dolarlık mevcut piyasa değerinden çıkarması için, dijital varlığın yaklaşık 28.9 dolar değerinde olması gerekir. XRP söz konusu olduğunda, ChainLink (LINK) 36,53 doların üzerinde bir değere sahip olmalıdır.

Sonuç

LINK sonrasında ise geri çekilme çağrısı yaptı. Ayrıca dijital varlık Coinmarketcap’te Cardano, Litecoin, Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’i geride bıraktı.

Bu nedenle, LINK’in yukarı yönlü hareketinin bitmeyebileceği ve 2020’nin sonuna kadar 32 dolarlık ChainLink tahmininin gerçekleşebileceği sonucuna varılabilir.

Tüm ChainLink analizlerinde olduğu gibi, trader’lara ve yatırımcılara çeşitli türev platformlarında LINK ticareti yaparken stop loss ve düşük kaldıraç kullanmaları önerilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner