Yükleniyor...

Chainlink (LINK), Ethereum (ETH) Balinaları Arasında Popüler Durumda

WhaleStats'ın verilerine göre Chainlink (LINK), son 24 saat içinde en çok işlem gören token'lardan birisi olduğu için Ethereum (ETH) balinalarının da ilgisini çekti.

LINK 1

WhaleStats’ın verilerine göre Chainlink (LINK), son 24 saat içinde en çok işlem gören token’lardan birisi olduğu için Ethereum (ETH) balinalarının da ilgisini çekti.

Ekran Alintisi 2

WhaleStats, 1.000 ETH’den fazla tokena sahip olan adreslerin cüzdanlarını ve varlıklarını talip eder. Gelen son verilere göre Chainlink, balinaların varlıklarının %1,21’ini (yaklaşık 260 milyon dolar) meydana getiriyor.

Shiba Inu (SHIB), balinaların en çok ilgisini çeken token olmaya devam ediyor. Balinalar varlıklarının %8,52’sini (yaklaşık 1,817,665,171 dolar) SHIB’e tahsis etmiş durumda.

Chainlink şu anda ATH seviyesinin %60,8 altında işlem görüyor. Yazı kaleme alındığı sırada varlık, Coingecko verilerine göre 20,64 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner