Yükleniyor...

ChangeTip ile Facebook’tan Bahşiş Gönderin!

Reddit başta olmak üzere -ki ChangeTip'in doğduğu ve gelişimini hızlandıran sosyal medya platformu Reddit'tir- Twitter, Tumblr, Google Plus ve Youtube'da kullanıcıların birbirlerine Bitcoin ile küçük bahşişler göndermeleri için hizmet sağlayan ChangeTip; Facebook entegrasyonunu da tamamlayarak mikro ödemelerin sosyal medya platformlarında kullanılması adına çok büyük bir adım daha attılar.

coinkolik changetip

Reddit başta olmak üzere -ki ChangeTip’in doğduğu ve gelişimini hızlandıran sosyal medya platformu Reddit’tir- Twitter, Tumblr, Google Plus ve Youtube’da kullanıcıların birbirlerine Bitcoin ile küçük bahşişler göndermeleri için hizmet sağlayan ChangeTip; Facebook entegrasyonunu da tamamlayarak mikro ödemelerin sosyal medya platformlarında kullanılması adına çok büyük bir adım daha attılar.

Reddit platformu üzerinde adeta “bahşiş çılgınlığı” yaratan ChangeTip, Facebook’ta da bu etkiyi yaratacak gibi duruyor. ChangeTip ürün yöneticisi Dan Held, konu ile ilgili CoinDesk’e şu açıklamada bulunuyor:

“1 milyarın üzerinde kullanıcı ile ChangeTip’i Facebook üzerinde etkinleştirmek, Bitcoin’e yeni insanları getirmek için eşsiz bir yol ortaya çıkarıyor.”

ChangeTip ile Facebook üzerinden gönderilen bahşişler için yorum da ekleyebiliyor ve alıcının bu yorumu okumasını sağlayabiliyorsunuz. Arkadaşınızın Facebook üzerinde yaptığı ve beğendiğiniz herhangi bir paylaşım veya yorum için küçük bahşişlerle motivasyon sağlamanız elinizde.

ChangeTip ekibi, Facebook ile gerçekleştirdikleri entegrasyon için, “Facebook en büyük sosyal medya ağı,  bu yüzden bizim için en büyük önceliği oluşturuyordu.” açıklamasında bulunuyor.

Türkiye Bitcoin ekosisteminin yakından tanıdığı Alp Işık ile yaptığımız denemeyi de, uygulamayı görmeniz açısından aşağıda paylaşalım. Hatırlatalım, ChangeTip’i Facebook’ta kullanabilmek için aşağıdaki uygulamaya giriş yapmanız gerekmekte.

https://apps.facebook.com/changetip/

changetip-deneme

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner