Yükleniyor...

Changpeng Zhao, Binance’in Planları Hakkında Konuştu

Binance CEO'su Changpeng Zhao, borsanın ekosisteminde birçok gelişme uygulayarak değiş farklı adım attı, atmaya da devam ediyor.

Changpeng Zhao scaled

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın ekosisteminde birçok gelişme uygulayarak değiş farklı adım attı, atmaya da devam ediyor. Platform, küresel genişlemeyi hedefliyor. Binance.Us ve Hint kripto para birimi borsası ile yaptığı son anlaşma ile platform çeşitli ülkelere ulaşma kriterleri üzerine çalışıyor. Yakın tarihli bir röportajda konuşan Zhao, Binance’in “iyi tanımlanmış” bir genişleme planının olmadığını iddia etti. Öte yandan, platformun dünyadaki farklı ülkeleri hedeflediğini söyledi. Zhao, “Hedefleri önceliğe göre sıralanmış bir liste tutmaya çalışıyoruz. Belirli bir alanın düzenleyici kolaylığını ve yerel nüfusun bizimki gibi bir çözüme olan talebini dikkate alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Changpeng Zhao Avrupa Hakkında Konuştu

Platformun Avustralya pazarına adım atma ipuçlarını vermesinin ardından Chao’dan Binance’in Fransa’ya giriş planları olup olmadığı soruldu. Chao, bunun için “resmi” bir plan olmadığını iddia etti. Chao ayrıca Batı Avrupa ülkelerinde aktif kullanıcı sıkıntısının ardındaki nedenleri dünyanın geri kalanına kıyasla ortaya çıkardı. Chao, kripto para birimlerine olan ilginin ülkeden ülkeye farklılık gösterdiğine işaret ederek, “Avrupa ve ABD çok karmaşık finansal piyasalar. Bunlar, nakit transferleri veya enflasyondan kaçınmak için kriptoların gerekli olduğu ülkeler değil” diye konuştu

Chao, Batı dünyasının yatırım veya ticaret amaçlı kripto kullanmasına karşın, Güney Amerika ve Güneydoğu Asya’daki birçok ülkenin kripto para birimlerine ilgisini kendi ülkelerindeki ekonomik istikrarsızlığa bir çözüm olarak görüyor. Chao,  “Benim için, kripto para birimlerinin mevcut bankacılık ürünleriyle (Livret A, hayat sigortası vb.) rekabet edebilecek” dedi.

Chao, Binance’in fiat geliştirmeye odaklandığını iddia etti. Kripto pazarının hala başlangıç ​​aşamasında olduğuna inandığını ekleyen Chao,“Güven dünyasından kripto para birimlerine insan getirmek, fonlarını kripto para birimine dönüştürmek için basit çözümler sunmak için çok önemlidir” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner