Yükleniyor...

Charles Hoskinson: “Cardano (ADA) 2021 Yılına Damga Vuracak”

Cardano'nun kurusucu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, beklenen hard forkun 29 Temmuz'da planlandığını gibi gerçekleşeceğini belirtmişti.

charles hoskinson 1280x838

Cardano’nun kurusucu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, beklenen hard forkun 29 Temmuz’da planlandığını gibi gerçekleşeceğini belirtmişti.

Mevut “Cardano Byron” ana ağı 29 Temmuz 2020 Çarşamba tarihi itibari ile “Cardano Shelly” ana ağı olarak devam edecek. 29 Temmuz’u büyük bir heyecanla bekleyen Cardano topluluğu, Ağustos ayında gerçekleşmesi planlanan Ethereum 2.0 güncellemesi ile birlikte, altcoin sezonunun güçleneceğini ve Cardano’nun da diğer altcoinlere kıyasla daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Hoskinson yaptığı açıklamada, Cardano ağında gelecek yıl yüzlerce yeni varlık, binlerce DApp ve tonlarca ilginç projenin yer alacağını ve 2021 yılında Cardano’nun büyümesini ve gelişmesini izlemek oldukça keyifli olacak dedi.

Diğer bir yandan kripto para analisti ve yatırımcısı Alex Saunders, Hoskinson’un yaptığı açıklamaya tepki göstererek, 1 yıl içinde 1000 daPs almanın imkansız olduğunu, sistemin daha pek çok geliştirici tarafından tanınmadığını ve gerçekçi olmak gerektiğini belirtti.

Yapılan açıklamalara en büyük tepki ise, The Block Direktörü Larry Cermak’tan geldi. Cermak, Hoskinson tarafından yapılan açıklamaların, kripto parayı yükseltme çabaları olduğunu ve projenin tamamen çöp olacağını iddia etti.

Yazım itibari ile 0.1414 dolar seviyesinden işlem gören ADA, son 24 saat içerisinde 743 milyon dolar hacimden, 616 milyon dolar hacme düştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner