Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 11 Bin Dolara Yaklaştı: Düzeltme mi Geliyor?

Tam zamanlı vadeli işlem trader'ı Adam Mancini, Bitcoin'in son yükselişinden sonra fiyat tahminlerinde bulundu.

bitcoin 2

Tam zamanlı vadeli işlem trader’ı Adam Mancini, Bitcoin’in son yükselişinden sonra fiyat tahminlerinde bulundu. Mancini, BTC’nin sadece altı ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24.000 doları bulacağını tahmin ediyor.

Mancini Twitter takipçilerine lider kripto para biriminin üç yıllık konsolidasyonunu sona erdirmeye ve altının liderliğini takip etmeye hazır olduğunu söylüyor.

“Bitcoin yeni bir hamleye hazırlanıyor, büyük olasılıkla altını takip eden ayak seslerine şahit olacağız. Çok yıllı bir üçgen var ve bunlar küçük hareketlerle çözülmüyor. Bu kalıba giren eğilimin yükselişine bakacak olursak, bu durum önce 15 bin, sonra 24 bin hedefleriyle çözülmelidir.”

Mancini’nin tahmini, Bitcoin’in 10.000 dolardan psikolojik direnci kırması ve yazım itibariyle 10.902 dolara ulaşmasından sonra geliyor. En iyi kripto para birimi yıl boyunca bu seviyeyi çıkmak için mücadele ederken, Glassnode BTC’nin bu beş haneli son yükselişinin farklı olabileceğini öne sürüyor.

Bir başka üst düzey kripto para analisti de kısa vadede daha temkinli görülüyor.

Dave The Wave baskın kripto para biriminin önemli bir düzeltmeden geçmesini ve bir sonraki boğa döngüsüne başlamadan önce 6.900 dolara kadar düşmesini bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner