Yükleniyor...

Charles Hoskinson Twitter’a Sitem Etti

Ethereum Classic (ETC) ile Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson arasındaki çatışmada yeni gelişmeler yaşandı.

Charles Hoskinson Twittera Sitem Etti

Ethereum Classic (ETC) ile Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson arasındaki çatışmada yeni gelişmeler yaşandı.

Twitter, iki taraf arasında geçen dramatik mücadelenin ardından hesabı askıya aldı. Konuyla ilgili sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Hoskinson, Twitter’a sitem etti. Hoskinson paylaşımında, tüm dramatik olaylardan sonra bunun gerekli olup olmadığını sorguladı. ADA kurucusu, kullanıcıların artık tamamen kaybedildiğini iddia etti.

Charles Hoskinson ve Ethereum Classic Çatışması

Ethereum Classic ile Charles Hoskinson arasında yaşanan çatışmanın ardından Twitter, olaylı hesabı askıya aldı. ETC ekibi, Twitter hesabını üzerine aldığı için Hoskinson’u suçlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum Classic Twitter hesabı, ani bir değişiklik yaşadı. Hesabı üzerine alan Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ETC’nin kullandığı hesabın kendisine ait olduğunu savundu. Yaklaşık 600 bin takipçisi olan sosyal medya hesabı, gündemde bir hayli yer edindi. ETC ekibinin hesaba erişemediğini belirtmesi ve topluluğuna ulaşamaması, Hoskinson’un eleştirilmesine neden oldu.

ETC ve Hoskinson arasındaki çatışma uzun zaman önce başlamıştı. ETC ekibi, Input Output şirketine verdiği desteği geri çekti. Bu duruma sinirlenen Hoskinson ise Ethereum Classic Twitter hesabını üzerine aldı. Hesabın kendisine ait olduğunu belirten ADA kurucusu, geri vermeyeceğini belirtti. Her ne kadar ETC iade talebinde bulunsa da Hoskinson oralı olmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner