Yükleniyor...

Chiliz (CHZ), Güçlü Bir Şekilde Ekosistemini Büyütüyor

Fan token üreticisi ve spor faaliyetleri aracı Chiliz (CHZ), Meksika'nın güçlü futbol kulübü Club Santos ile anlaşma yaptı.

Chiliz CHZ Guclu Bir Sekilde Ekosistemini Buyutuyor

Fan token üreticisi ve spor faaliyetleri aracı Chiliz (CHZ), Meksika’nın güçlü futbol kulübü Club Santos ile anlaşma yaptı.

Chiliz, fan token sektöründe ve spor faaliyetleri alanında liderliğini korumak istiyor. Küresel anlamda gelişen ve birbirinden farklı spor kulüpleriyle partnerlik kuran şirket, sosyal medyadan yeni bir ortaklığı duyurdu. CHZ, Meksika futbol kulübü Club Santos’u da bünyesine kattı.

Chiliz Büyüyor, CHZ Küresel Çapta Tanınıyor

Chiliz kurucusu Alex Dreyfus, geçtiğimiz günlerde ekosistemin daha da gelişeceğinden bahsetmişti. Küresel çaplı büyüyen proje, onlarca ülkenin spor faaliyetlerine ortak olarak dikkatleri üzerine çekti.

Popüler fan token sağlayıcısı, Meksika’da genişlemeye ve ekosistemini büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya aracılığıyla, Meksika futbol kulübü Atlas FC ile partnerlik kurduğunu duyurmuştu. Ekip bugün de aynı ülkenin başka bir güçlü kulübü Club Santos ile ortaklığını başlattı.

Futbola yoğun ilgi duyan Meksikalıları radarına alan Dreyfus, kripto paraların benimsenmesini eğlenceli şekilde sağlamayı amaçlıyor. Socios platformu aracılığıyla fan token hizmeti sunan CHZ, güçlü borsalarla da ortaklıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz sene FTX borsası ile fan token’ların listelenmesi için bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşma fan token ve spor kategorili kripto hizmetlerinde CHZ’yi güçlendirdi.

Son olarak, Türkiye’de de faaliyetlerini yürüten platform, Gaziantep Futbol Kulübü ile ortaklık kurdu.

Chiliz Grafik Analizi, CHZ Fiyatı Ne Olacak?

Chiliz, Eylül ayındaki 0.282 dolarlık zirvesinden yaklaşık yüzde 25’lik bir düşüş yaşadı. Ayrıca, bu hafta başında 0.208 dolar ile dip bölgelerini oluşturdu.

Chiliz Grafik Analizi CHZ Fiyati Ne Olacak

Haftanın dip seviyeleri 0.382 Fibonacci çizgisi içinde yer alıyor. Fibonacci çizgisi, projenin yükselen trende geçerek bir yükseliş dalgası oluşturacağını gösteriyor olabilir. Ayrıca, son iki haftadaki olumsuzluk da yüzde 50 RSI seviyesinin altına indi.

Grafikte görüldüğü üzere, yükseliş dalgasını yakalamak için 0.23575 dolar seviyesini kırması gerekiyor. Aynı zamanda olası bir geri çekilme yaşanması halinde 0.20665 dolar civarından destek almalı. Haber akışları ve artan sosyal aktivite nedeniyle, Chiliz için kısa vadede bir yükseliş dalgası görülebilir.

Ekosistemini geliştiren, küresel çapta büyüyen ve yeni partnerlikler yapan Chiliz’de fiyat patlaması henüz yaşanmadı. Ancak Haziran’dan bu yana en fazla kazandıran kripto para birimlerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Ekosistemin büyümesi CHZ açısından bir yükseliş hazırlığı olarak yorumlanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner