Yükleniyor...

Chiliz’de Kısa Süreli Ralli

Chiliz (CHZ), geçtiğimiz birkaç gün içerisinde ufak çaplı bir ralli yaşadı ve ardından düşüş trendine girdi.

chiliz chz fiyatlarinda rekor artis herkesi sasirtti

Chiliz (CHZ), geçtiğimiz birkaç gün içerisinde ufak çaplı bir ralli yaşadı ve ardından düşüş trendine girdi.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,6 değer kaybeden Chiliz buradan sonra ne yapabilir bu haberimizde sizler için derledik.

Chiliz’de Hedefler Ne? Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi

Kripto para piyasasının üzerindeki kara bulutlar kripto paraların fiyatlara darbe vurdu. Başta Bitcoin olmak üzere bütün kripto paraların fiyatları ciddi düşüş gösterdi. Kullanıcılar geçtiğimiz yıl ile bu yılın fiyatların farkını kıyaslayarak bu ayı döneminin bir an önce sona ermesini ümit ediyor.

PP 3 CHZ price 1
Chiliz’in grafiği

Chiliz’in grafiğine baktığımız zaman görüyoruz ki Chiliz, 0,28 dolar ile 0,16 dolar arasında bir döngüde hareketine devam ediyor. Fiyat, 23 Eylül’den bu yana bu iki seviye arasında gidip geldi. Orta seviye değer 0,22 dolar ve fiyat yazı yazılırken yazılırken 0,167 dolar destek seviyesinden iyi bir tepki yemesinin üzerine 0,17 seviyesine attı.

Buna karşın CHZ’deki görünüm düşüş yönünde. Göreceli Güç Endeksi (RSI) nötr 50’nin altındayken Denge Hacmi (OBV) de Kasım ayında daha düşük bir yüksek ve daha düşük bir dip oluşturdu. Bu, satış baskısının son haftalarda güçlü olduğunu ve alım hacmi üzerinde hafif bir baskın olduğunu gösterdi.

Son olarak çizilen Fibonacci düzeltme seviyeleri, 0,18 doların yüzde 23,6 düzeltme seviyesi olduğunu gösterdi. Daha kısa süreli zaman dilimlerinde 0,175-0,18 dolar alanı son haftalarda önemli bir destek haline geldi. 0,188-0,19 dolar, CHZ’nin bazı kazançlar görmesi durumunda muhtemelen bir miktar direnç sunacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner