Yükleniyor...

Çılgın İddia: Bu Altcoin 1000 Kat Artacak

Önde gelen Bitcoin Cash (BCH) destekçilerinden ve kripto para birimi endüstrisindeki kilit oyunculardan biri olan Roger Ver, Bitcoin Cash'in eşler arası ödeme sayısındaki artıştan dolayı yakın gelecekte 1000 kat artma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

altcoin 1

Önde gelen Bitcoin Cash (BCH) destekçilerinden ve kripto para birimi endüstrisindeki kilit oyunculardan biri olan Roger Ver, Bitcoin Cash’in eşler arası ödeme sayısındaki artıştan dolayı yakın gelecekte 1000 kat artma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Ver, kripto para piyasalarında görülen son yıkıcı bir düşüşün ardından CNBC’de konuştu. Son düşüşü görmezden gelen Ver, daha büyük resme odaklanarak şunları söyledi:

 Hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash, geçtiğimiz yıl neredeyse iki katına çıktı ve son beş yılda yüzde bin oranında büyüdü.

Popüler Altcoin BCH Eşler Arası Potansiyeli İle Kitlesel Kabulü Gerçekleştirecek

Yukarıdaki açıklama Bitcoin için geçerlidir ancak BTC’nin bir hard forku olan Bitcoin Cash Ağustos 2017’de doğdu. Roger, BCH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 3.900 doların üzerine çıkacağını ve hatta esasen “bin kat” artacağını söyledi ve şöyle devam etti:

BCH, tüm dünya için eşler arası elektronik para potansiyelinin kabul edilmesini destekliyor.

Roger Ver Eleştirildi

Her ne kadar Ver’in yorumları Bitcoin Cash için oldukça iyimser olsa da, Kraken Kripto Borsası İş Geliştirme Direktörü olan Dan’in görüşü aynı değildi ve bu zıt görüşünü Twitter üzerinden şu şekilde dile getirdi:

 Hey JoeSquawk, CNBC’nin BCASH’i hakkındaki bu programda neyin nesi? Roger, evlat edinme ve kimlik hakkında yanlış ve yönlendirilmiş bilgiler veriyor.

Şu anda Bitcoin Cash, günlük yüzde 1 düzeltmenin ardından 224 dolardan işlem görüyor. Hakim eğilim işlerin kısa vadede tersine döndüğünü gösteren güçlü bir düşüş olacağı yönünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner