Yükleniyor...

Çin En İyi Kripto Para Listesini Açıkladı: IOST Yükselişi Dikkat Çekiyor!

Çin'in hükümet destekli teknoloji çalışma grubu olan CCID Araştırma Enstitüsü 19.

Cin En Iyi Kripto Para Listesini Acikladi IOST Ikinci Sirada

Çin’in hükümet destekli teknoloji çalışma grubu olan CCID Araştırma Enstitüsü 19. kripto para birimi sıralamasını yayınladı. Belirlenmiş hisse kanıtı (DPoS) fikir birliği algoritması tarafından desteklenen blok zinciri EOS, ilk sırayı yine kimseye bırakmadı.

IOST Üçüncü Sıraya Yükseliyor

IOST, 133,1 puanla üçüncü sırada yer alarak güncellenmiş listede en büyük kazanan oldu. Teknoloji departmanında en yüksek puana (111,9) sahip ancak yenilikte ilk 10 tokenin hepsinin gerisinde kalıyor.

Proje’nin, Çin hükümeti ile samimi bir ilişkisi bulunuyor. Haziran ayı sonlarında, ülke genelinde Blockchain farkındalığını artırmak için Çin Ulusal Arşiv İdaresi (NAA) ile eğitim girişimini duyurdu. IOST ekibi ayrıca Çin devlet TV ağı CGTN’ye davet edildi.

Öte yandan Tron, bir yıldan fazla bir süredir ikinci sırada kaldıktan sonra Ethereum ve IOST’un altına düştü. Justin Sun yönetimindeki kripto para, son birkaç aydır çoğunlukla radarın altında kalıyordu ve DeFi’ye dönüşü büyük ölçüde fark edilmeden bırakıldı.

Bitcoin, İlk 10’dan Uzakta

Piyasa değerine göre bir numaralı para birimi olan Bitcoin, hala İlk 10’a girmek için mücadele ediyor. Listedeki 37 kripto para birimi bulunuyor ve BTC 14. sırada, XRP’nin bir sıra üzerinde yer alıyor. Bitcoin Cash ise CCID’nin son sıralamasına göre 30. en iyi kripto para birimidir.

Kuruluş, Blockchain projelerini teknolojilerine, uygulanabilirliklerine, güvenliğine ve merkezi olmayan düzeylerine göre değerlendiriyor, ancak metodolojisinin geçerliliği endüstri uzmanları tarafından her zaman sorgulanmaktadır.

çin kripto sıralaması

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner