Yükleniyor...

Coinbase Başkanı: Kripto Paraların Fiyatındaki Yükseliş Şaşırtıcı Değil

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase'in başkanı Asiff Hirji, piyasadaki toparlanmanını şaşırtıcı olmadığını ve kripto paraların fiyatındaki yükselişin gelecek yılda da devam etmesi gerektiğini söyledi.

Kripto Para Borsası Coinbase

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase’in başkanı Asiff Hirji, piyasadaki toparlanmanını şaşırtıcı olmadığını ve kripto paraların fiyatındaki yükselişin gelecek yılda da devam etmesi gerektiğini söyledi.

CNBC’nin Fast Money programına konuk olan Hirji, piyasanın temellerinin ötesine geçebileceğini söyleyerek konuya ilişkin olarak “Bazen işler asla göründüklerin kadar iyi ve asla göründükleri kadar kötü değildir.” değerlendirmesinde bulundu. Hirji, geçen yıl kripto para piyasasının geçmiş yıllardaki yenilikleri de aşan düzeyde daha fazla yeniliğe şahit olduğu görüşünde.

Coinbase’in 30’un üzerinden token’ı platformuna ekleme kararından da bahseden Hirji, yaklaşık 3.000 adet kripto paranın bulunduğunun ve bunlardan yalnızca birkaçının önemli olduğunu söyledi. Coinbase’in bu kripto paralardan önemli olanlarının tamamını zamanla platformuna ekleyeceğini ifade eden Hirji, “Zaman geçtikçe ekleyebildiğimiz kadar kripto paraları ekleyeceğiz.” dedi.

Coinbase’in başkanı Coinbase’in kurumsal ürünlerinin büyümesi hakkında da konuştu. “Kurumlar ticaret için geçerli bir yere ihtiyaç duyar. Kripto paralarını saklamak için de nitelikli bir emanetçi arıyorlar ve likiditeden emin olmak istiyorlar.” diyen Hirji, likidite konusunda iddialı olduklarını ve bu alanda en çok regüle edilmiş, en nitelikli saklama hizmetlerine sahip olduklarını söylüyor.

Kurumların kripto paralara yatırım yapabilmeleri için güçlü bir altyapı oluşturduklarını düşündüklerini söyleyen Hirji’nin Coinbase nezdinde oldukça özgüvenli olduğu görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner