Coinbase, Bitkey Cüzdanı ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Coinbase, Bitkey Cüzdanı ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Coinbase, Block’un Bitcoin cüzdanı Bitkey ile küresel bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Coinbase Avrupa Plani icin Yeni Bir Adim Atti

Coinbase, Block’un Bitcoin cüzdanı Bitkey ile küresel bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

İki şirket arasında gerçekleşen bu ortaklık, Coinbase Pay’in mevcut Bitcoin alım-satım yeteneğini Bitkey saklama cüzdanı ile entegre edecek. Coinbase, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, “Block tarafından inşa edilen Bitkey ile 6 kıtaya yayılan uluslararası ortaklığımızı bildirmekten heyecan duyuyoruz” ifadeleri kullanıldı. 

Coinbase: Bu, Kripto Ekonomisini Güçlendirmeye Yönelik Önemli Bir Adım

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase, insanlara daha fazla ekonomik özgürlük ve fırsat sağlamak için kripto kullanarak kullanarak 100 yılı aşkın bir süre önce inşa edilen finansal sistemi güncellemek için çalışıyor. 

Coinbase yaptığı açıklamada, gerçekleştirilen ortaklığın Bitcoin ve kripto para ekonomisini güçlendirmeye yönelik bir adım olduğunu belirtti. Platform tarafından yapılan duyuruda, cüzdan sağlayıcısı ile ilgili kısa bilgilere yer verilirken, konu ile ilgili de açıklamalar yapıldı. Platform yaptığı açıklamanın devamında, “Bitkey’in bugün kayıtları başlayan küresel beta programını da dört gözle bekliyoruz. Küresel beta programına katılan müşteriler, Bitcoin’lerini merkezi borsalardan güvenli Bitkey cüzdanına zahmetsizce taşıyabilecekler” ifadelerine yer verildi. 

Şirket tarafından yapılan açıklamada, gerçekleştirilen entegrasyon sayesinde kullanıcıların Coinbase Pay’i kullanarak Bitkey cüzdanından sorunsuz bir şekilde Bitcoin satın alabilecekleri ve borsa üzerinden satın alınan varlıkları da aynı şekilde cüzdanlarına transfer edebilecekleri belirtildi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x