Yükleniyor...

Coinbase, Borussia Dortmund ile Ortaklığını Genişletiyor

ABD merkezli kripto borsası Coinbase, Borussia Dortmund ile ortaklığına premium ortak olarak devam edecek.

Coinbase Borussia Dortmund ile Ortakligini Genisletiyor

ABD merkezli kripto borsası Coinbase, Borussia Dortmund ile ortaklığına premium ortak olarak devam edecek.

Coinbase, son dönemlerde ciddi sorunlarla baş başa. Geçtiğimiz yaz ortalarında iş gücünün yaklaşık yüzde 20’sini azalttı. Bu ayın başlarında ise 950 kişiyi daha işten çıkarttı ve olumsuz ekonomik koşulları gerekçe göstererek Japonya’daki faaliyetlerini durduracağını açıkladı. Borsa yine de mevcut iş birliklerini sürdürmeye devam ediyor.

Coinbase, Borussia Dortmund Ortaklığını Sürdürüyor

Coinbase’in, Almanya’nın en başarılı futbol takımlarından biri olan Borussia Dortmund (BVB) ile yaptığı anlaşmayı ikiye katladığı bildirildi.

Kripto borsası, Borussia Dortmund ile ortaklığına geçen yıl Temmuz ayında kulübün stadyumundaki video ekranlarında reklam yayınlayarak başladı. Yeni şartlara göre Coinbase, BVB’nin premium ortağı olarak hizmet verecek, ürün ve hizmetlerini Signal-Iduna-Park‘ta (kulübün ana sahası ve Almanya’nın en büyük stadyumu) tanıtacak ve takım çalışanları için kripto eğitim programları sağlayacak. Coinbase’in bu anlaşma için ne kadar harcadığı bilinmiyor.

Coinbase Borussia Dortmund ile Ortakligini Genisletiyor 1

Borussia Dortmund’un Genel Müdürü Carsten Cramer, anlaşmanın Haziran sonuna kadar süreceğini ancak kripto para sektörünün gelecekteki durumuna bağlı olarak uzatılabileceğini ve şunları söyledi:

“Sektör çok heyecan verici ama hala yeni. Bu yüzden esnekliğimizi açık tutmak istiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner