Yükleniyor...

Coinbase Bu 3 Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu, Fiyata Etki Eder mi?

Diğer birçok borsa gibi Coinbase, son birkaç aydır merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanıyor.

coinbase

Diğer birçok borsa gibi Coinbase, son birkaç aydır merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanıyor. Uniswap gibi merkeziyetsiz borsaların yükselişi merkezi borsaların pazar payını yemeye başladı. Bu nedenle de bu tip adımlarla daha sık karşılaşır olduk.

Coinbase, Compound ve Uniswap gibi kripto paraları listelese de, alandaki pek çok kişinin sevdiği taban projelerin eksikliği hissediliyordu. Yani, merkezi borsaların avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar ve yatırımcılar, şirketin DeFi token’ları Aave (AAVE) ve Synthetix Network Token (SNX) listelemesini umuyorlardı. Dün, bu nihayet gerçekleşti. TSİ ile bugün 20.00’da bu token’lar ünlü borsada listelenecek.

Coinbase En İyi DeFi Token’larını Listeliyor

Coinbase, bu öğleden sonra DeFi coinleri AAVE, Bancor (BNT) ve SNX için “Pro” platformunda destek sunacağını açıkladı:

“Bugünden itibaren, AAVE, BNT ve SNX için gelen transferler artık trade’in desteklendiği bölgelerde kullanılabilir. Likidite koşulları karşılanırsa alım satım 15 Aralık’ta başlayacak.”

Bu haberin duyulmasının ardından token’larda yükseliş yaşandı. AAVE, 87 dolara yükselirken, SNX %13’lük bir artış gördü. İki DeFi kripto para birimi, piyasa değerine göre ilk 40 kripto para biriminde kısaca en iyi performans gösterenler oldu.

BNT de yükseldi. BNT, son 24 saatte %30 arttı ve bu son rallide piyasa değerine göre neredeyse ilk 100 kripto varlığına girdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner