Yükleniyor...

Coinbase CEO’su: Önümüzdeki 5 Yıl İçinde Bir Milyar Kişi Kripto Para Kullanacak

Gözlerimizin önünde para dünyasında devrim yaratılıyor

Coinbase Borsası Kripto Paralar

Gözlerimizin önünde para dünyasında devrim yaratılıyor. Kripto paralar, alternatif ödeme sistemleri ve merkezi olmayan bankacılık için yeni paradigmalar oluşturuyor. Kuşkusuz, kullanıcının çeşitli kripto para birimlerini benimseme hızı artıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimi endüstrisi, kendi aralarındaki sınırlar ve ana finans finansmanı bulanıklaşmaya devam ettikçe daha akıcı hale geldi. Aynı zamanda düzenleyiciler, kripto para tutkunlarının gelişen çemberini düzenlemek için uzun mesai yapıyorlar.

Kripto Para Kullanan İnsan Sayısı Rekor Düzeye Çıkacak

Coinbase Brian Armstrong

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un kripto paraların benimsenmesinin önümüzdeki beş yıl içinde astronomik bir hızda artacağına inanıyor. Coinbase CEO’su, San Francisco’daki TechCrunch Disrupt’de kripto paralarla ilgili soruları yanıtladı. Ona göre, gelecekteki beş yıl içinde bir milyar insan kripto paraları kullanacak.

Armstrong, giderek artan kripto para birimi şirketlerinin toplam kripto ekosisteminin büyümesine katkıda bulunacağına inanıyor. Düzenlenmiş bir ortam altında olan bu şirketler, kendi sembollerine sahip kripto paraları piyasaya sürecek. Bir bakıma, bu kurumsallaşmış dijital varlıklar, hisse senetlerine ek olarak alternatif bir yatırım sistemi olacak.

Armstrong, her bir açık kaynak kodlu projenin, her yardım kuruluşunun, potansiyel olarak her fon veya bu yeni merkezileştirilmiş kuruluşların ve uygulamalarının hepsinin kendisine ait bir kripto parasının olacağı görüşünde.

ABD merkezli Coinbase, ticaret hacmine göre şu anda dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsalarından biri. Ülkede büyüyen kripto para kullanıcı tabanına dokunmak için yakın zamanda İngiltere pazarına girdi. Daha önce, ABD ve Avrupa’da aktif olarak faaliyet gösteriyorlardı ve bugüne kadar 13 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda. Bu rakam, toplam kripto para kullanıcı sayısının yaklaşık yüzde 32,5’ine karşılık geliyor.

Armstrong, Coinbase’i daha global bölgelere genişletmeyi planlıyor. Yakın zamanda Afrika’da yeni ofis açma planları olduğunu açıkladı. Uzun vadede Armstrong, New York Borsası (NYSE) gibi işlev göreceklerine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x