Yükleniyor...

Coinbase CEO’su, Silicon Valley Bank Hakkında Konuştu

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, bankalar üzerinde yaşanan sorunların iyileştirilmesine yönelik fikirlerini dile getirdi.

brain armstrong

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bankalar üzerinde yaşanan sorunların iyileştirilmesine yönelik fikirlerini dile getirdi.

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından Coinbase‘in CEO‘su Armstrong, global anlamda yaşanan bankacılık sorunlarını hedef aldı. Özellikle de Silicon Valley Bank ve Signature Bank’in kapanışının ardından, sektörün iyileştirilmesine yönelik birçok fikir ortaya atıldı. İflasını bildiren Signature Bank‘te yaklaşık olarak 240 milyon dolarının olduğunu doğrulayan Coinbase, sektörde yaşanılan sorunlara çözüm odaklı yaklaşmaya devam ediyor.

Brian Armstrong, Banka Sorunlarına Çözüm Odaklı Yaklaşıyor

silikon vadisi bankasi 8ucv cover

Armstrong 13 Mart tarihinde sosyal medya platformu üzerinden yaptığı bir açıklama ile, “global anlamda yaşanan bankacılık sektörünün başarısızlığına yönelik çalışmaları değerlendiriyoruz.” gündemdeki olaylara değindi. Özellikle de Signature Bank’te 240 milyon dolar değerinde fonu kalan Coinbase, bankacılık çalışmalarını sıklaştırmış gözüküyor.

Yaşanılan sorunların giderilmesine yönelik düşüncelerini dile getiren Armstrong, “Havale hizmetleri ve çoklu kullanıcı desteğini geliştirme yönlü planlara ihtiyacımız var.” dedi. Silicon Valley Bank’i hedef alarak konuya ilişkin önerilerini belirten Armstrong, çözüm odaklı faaliyetlerin devam edeceğini vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner