Yükleniyor...

Coinbase, Eski SEC Direktörünü Bünyesine Kattı

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından Coinbase, uzun zamandır beklenen halka arzının öncesinde önemli bir görevlendirme gerçekleştirdi

coinbase 4

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından Coinbase, uzun zamandır beklenen halka arzının öncesinde önemli bir görevlendirme gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Wall Street Journal’in haberine göre, geçmişte ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda yönetici olan Brett Redfearn, artık Coinbase’in sermaye piyasaları bölümünde görev alacak.

Redfearn daha önce 14 yılını dünyaca ünlü Amerikan bankası JPMorgan’da geçirmişti. Redfearn, Blockchain teknolojisinin, bireysel yatırımcılar için son derece önemli olacağına inanıyor.

“Dijitalleştirilmiş bir ticaret ekosisteminin, bireysel yatırımcıların, sermaye piyasalarımıza adil ve eşit bir biçimde erişim sağlamasının önünü açacağını düşünüyorum.”

Coinbase, SEC dosyasını halka açarak, finansan durumu hakkındaki ayrıntıları ortaya koymak istiyor. Borsanın halka açılmasının Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak ertelendi ve yeni tarih belirsizliğini koruyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x