Yükleniyor...

Coinbase hisseleri artan anlaşmalar ile yükseliyor

Kripto para sektöründe esen spot Bitcoin ETF rüzgarı Coinbase arkasına almış gözüküyor.

coinbase

Kripto para sektöründe esen spot Bitcoin ETF rüzgarı Coinbase arkasına almış gözüküyor.

Coinbase, spot Bitcoin ETF başvurularındaki anlaşmalar ile ilgi toplamaya devam ediyor. Şirket, bu anlaşmaların duyurulmasının ardından hisselerinde yükseliş yaşıyor.

Coinbase spot Bitcoin ETF anlaşmaları ile hisselerinde yükseliş yaşıyor

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase’in spot Bitcoin ETF’leri için başvurular yapan firmalar ile anlaşmaları hisselerine olumlu yansıdı. Şirket, anlaşmaların açıklanması ile birlikte yüzde 11’e yakın değer artışı yaşadı.

Son olarak açıklanan Cboe, kripto borsası ile bir gözetim anlaşmasını onaylamak için önerilen spot bitcoin ETF fonları için başvuruları değiştirdikten sonra Coinbase hisseleri yüzde 11 kadar yükseldi.

COIN 2023 07 11 18 52 37

Coinbase hisseleri, Cboe’nin borsada işlem gören fonların kendi yerinde listelenmesi için piyasa manipülasyonunu gözetlemek için kripto borsasına güveneceğinin doğrulanmasıyla yaklaşık yüzde 11 kadar yükseldi.

Salı günü Cboe, gözetim paylaşım anlaşmalarına girmek için Coinbase ile “şartlar üzerinde bir anlaşmaya vardığını” söylemek için  önerilen beş spot Bitcoin ETF’si için değişiklikler sundu.

Hisselerdeki yükseliş, BlackRock‘ın bir spot Bitcoin ETF için başvuruda bulunacağını açıklamasından sonra hızlanan kripto borsasının yılın başından bu yana kaydettiği kazanımlara katkıda bulunuyor. Firmanın hissesi yılın başından bu yana yüzde 144 arttı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner