Yükleniyor...

Coinbase’den Stablecoin Şirketi TrustToken’e Transfer

Coinbase, geçen aylarda yönetiminde gördüğü bir dizi değişiklikten sonra şimdi yine şirketten başka bir personelin ayrıldığını gördü.

Coinbase

Coinbase, geçen aylarda yönetiminde gördüğü bir dizi değişiklikten sonra şimdi yine şirketten başka bir personelin ayrıldığını gördü. Önde gelen kripto para borsası Coinbase’in üst düzey uyumluluk yöneticisi olan Vaishali Mehta, stablecoin şirketi TrustToken’e geçti. Şu anda TrustToken’de uyum başkanı olarak görev yapan Mehta, Deutsche Bank New York da dahil olmak üzere birçok bankanın kıdemli çalışanıydı. Bu son hamle, San Francisco merkezli kripto para borsasından çıkan ve 2017 yılının sonlarında ve 2018’in başlarında yapılan boğa güreşinde öne çıkan bir dizi üst düzey isimden sadece bir tanesi.

Borsadan Ayrılan Ayrılana

Ekim 2018’de Coinbase’den iki önemli ismin ayrıldığı görüldü. Başkan Yardımcısı, genel müdür yardımcısı ve şirketin en eski çalışanlarından biri olan Adam White, bu yıl başlaması planlanan yeni dijital varlık borsası Bakkt’a geçti. Ekim ayında ticaret müdürü Hunter Merghart, şirketin kurumsal yol haritasından memnun kalmadığından dolayı istifa etti. Kasım ayında, baş politika sorumlusu Mike Lempres, VC firması Andreeessen Horowitz’e geçiş yaptı ve Aralık ayında ürün müdürü olan Jeremy Henrickson ve risk operasyonları müdürü olan Rees Atlas borsadan ayrıldı.

2017’de ve 2018’in başında borsa oldukça yüksek hacimli bir dönem görüldü ve Coinbase, son boğa koşusundan bu yana hacmini büyük ölçüde azalttı. Bununla birlikte borsa, son zamanlarda altı Avrupa ülkesine genişleyen ve katılımcıların dijital varlık alanını öğrenirken küçük miktarlarda kripto para birimi kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir “Coinbase Earn” isimli bir eğitim programını başlattı. Dün Coinbase CEO’su ve kurucu ortağı Brian Armstrong, ilk Bitcoin bloğunun onuncu yıldönümünü kutladı.Armstrong, borsanın kaynaklarını açıklayan, Bitcoin sevgisini yeniden ortaya koyan ve kripto paraların geleceği konusundaki iyimserliğini ifade eden birçok tweet attı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x