Yükleniyor...

Coinbase ve Binance listelemeleri uçurdu: Yüzde 320 yükseliş!

Coinbase ve Binance gibi borsalarda listelenen Big Time (BIGTIME), son 24 saat içerisinde yüzde 320 yükseldi.

BIGTIME

Coinbase ve Binance gibi borsalarda listelenen Big Time (BIGTIME), son 24 saat içerisinde yüzde 320 yükseldi.

Kripto para piyasasında günün öne çıkan projesi Big Time oldu. Big Time, aynı gün içerisinde Coinbase ve OKX tarafından listeleneceğini duyurdu. Bu duyurunun hemen ardından BIGTIME için yükseliş başladı. Günün sonunda Binance’te BIGTIME’ı listeleyen borsalar arasına katıldı. Binance, vadeli işlemlerde BIGTIME alım satımını başlatacağını duyurdu.

Borsalardan peş peşe gelen hamleler sonrasında, BIGTIME fiyatı 0.06365 dolardan 0.28 dolara kadar yükseldi.

BIGTIME uçuşa geçti!

GameFi trendine son katılan projelerden birisi olan Big Time (BIGTIME), yüzde 320 yükseliş yaşadı. Yükselişin arkasında, Coinbase ve OKX borsalarının spot listelemesi yer alıyor. Ayrıca Binance, BIGTIME için vadeli alım satımını başlatacağını duyurdu.

BIGTIME Big Time

Big Time projesi, hızlı dövüş sistemlerinin yer aldığı çok oyunculu bir oyun platformu olarak öne çıkıyor. Proje, blockchain altyapısı ile oluşturduğu oyunu aracılığıyla 10 milyon dolar fon topladı. Ayrıca Big Time, Binance borsasında NFT koleksiyonu ticareti yapıyor.

Projeye artan ilgi, borsaları da harekete geçirdi. BIGTIME, OKX, Coinbase, Gateio ve Bitget gibi borsalarda listelendi. Listelemeler ve fiyat yükselişi, BIGTIME’ı günün en çok kazanan kripto para birimi haline getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner