Yükleniyor...

Coinbase ve Diğer Büyük Borsalarda XRP Transferi Hareketliliği Yaşandı

Whale Alert, Coinbase'e ve dünyanın en büyük iki üst düzey kripto para borsasına toplam 255 milyon XRP taşıyan birkaç büyük işlem tespit etti.

xrp ripple 2

Whale Alert, Coinbase’e ve dünyanın en büyük iki üst düzey kripto para borsasına toplam 255 milyon XRP taşıyan birkaç büyük işlem tespit etti.

Kripto para izleme botu Whale Alert, son 20 saatte 255.000.000 XRP token’ın iki kripto borsası tarafından transfer edildiğini duyurdu: ABD merkezli kripto para borsası devi Coinbase ve Bybit.

119 Milyon Doların Üzerinde XRP Transferi

Popüler kripto para takipçisi Whale Alert tarafından yayınlanan işlemlere ilişkin verilere göre, Coinbase ve Bybit platformları son 20 saatte şaşırtıcı miktarda XRP transferine dahil oldu.

6572

Coinbase 200 milyon XRP transfer ederken, Bybit iki işlem gerçekleştirerek Huobi ve Binance’e toplam 55 milyon gönderdi. İtibari olarak toplam miktar 119.606.699 dolara eşit.

San Francisco merkezli Coinbase, ABD menkul kıymetler düzenleyicisinin Ripple ve iki CEO’suna kayıtsız menkul kıymetleri sattığı iddiasıyla dava başlatmasının ardından Ocak ayında XRP ticaretini askıya alan birden fazla borsa arasında yer alıyor. Yine de Coinbase, büyük miktarlarda XRP’yi taşımaya devam ediyor. Ayrıca, müşterileri XRP tokenlerini Coinbase cüzdanlarında tutabilir ve sorunsuz bir şekilde geri çekebilir.

Ripple Avukatları SEC’i Suçluyor

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Ripple’ı mahkemede temsil eden avukat, son duruşma öncesi konferansı sırasında SEC’in, çoklu zamanlarda XRP’ye verdikleri statü konusunda dijital borsaları uyarmadığını iddia etti. Ayrıca, fintech devinin şimdiki ve eski CEO’ları Brad Garlinghouse ve Chris Larsen, düzenleyici ekibinin kendilerine karşı açtığı davaları reddetmek için çoktan bir talepte bulundular.

Ripple’ın üst düzey yöneticilerini temsil eden avukatlara göre, ne Garlinghouse ne de Larsen, XRP’nin potansiyel olarak menkul kıymetler sınıflandırmasına girebileceğinin farkında değildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner