Yükleniyor...

Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Yarar?

Gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.

pha

Gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.19 dolara ulaşan Phala Network (PHA), son 24 saatte %100’den fazla getiri sağladı. Detayları haberimizde.

Phala Network Nedir?

Phala Network, DeFi platformlarında gizliliğinizi koruyan açık kaynaklı projedir. Projenin amacı, bulut tabanlı hesaplamalarda kullanıcıların gizliliğini ihmal etmeden dolaşmalarını sağlar. Böylece, sizler rahatça platformda gezinebilirsiniz.

Phala Network’ün Özellikleri Nelerdir?

İzole

Phala Network’de veri işleme, dünyadan izole edilen güvenli teçhizatlarda sağlanır. Böylece hem teçhizatlar hem de veriniz güvende kalır.

Güven İhtiyacı Duymaz

Firma, kodların ve verilerin bütünlüğünü garanti eder. Sadece yetki verme davranışlarına olanak tanır.

Farklı İşlemci Standartlarıyla Uyumlu

Phala’nın gizli kontratları, birçok işlemci standartlarıyla uyumludur. Özellikle en çok kullanılan standartlar olan Intel SGX, AMD ve SEV başta olmak üzere diğer standartlarla beraber çalışabilir.

Merkezi Olmaması

Belki projede en önemli özellik olabilir. Güvenli veri depolama ve işlemenin merkezi olmayan rassal sıralama algoritmaları sayesinde elinizdeki veriler güvenle işlenir.

Phala Network Ne İşe Yarar?

Alanındaki çoğu projenin aksine, Phala Network’ün bulut tabanlı hesaplama programı, güvenli şekilde veri depolama ve işlemesini sağlar. Özellikle blockchain tabanlı gizliliği sağlaması, sizi birçok firma tarafından reklamların hedefine oturmaktan kurtarır.

Phala Network (PHA) yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi bugün Binance tarafından listelendikten sonra yükselişini arttırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner