Yükleniyor...

Coinbase Wallet’a Güncelleme Geldi

Coinbase Wallet aldığı güncellemeyle birlikte NFT dolandırıcılığının önüne geçmek için işlem geçmişini gösterecek.

Coinbase

Coinbase Wallet aldığı güncellemeyle birlikte NFT dolandırıcılığının önüne geçmek için işlem geçmişini gösterecek.

Coinbase Wallet’ın aldığı bu güncelleme bugün duyurulan bir dizi güncellemenin içinde gerçekleşti. Böylece şirket kullanıcılarının NFT dolandırıcılıklarına daha az maruz kalmasını hedefliyor.

Coinbase Wallet’tan NFT Dolandırıcılığına Karşı Önlem

Coinbase Wallet, şirketin yaygın NFT dolandırıcılıklarını önlemeye yardımcı olmak için yaptığı son hamlede, kullanıcılarının işlemleri imzalarken hangi eylemleri gerçekleştirdiklerini görsel olarak sunmaları için işlem önizlemeleri eklendiğini duyurdu.

Coinbase Wallet, kripto borsası Coinbase tarafından sunulan bağımsız, gözetimi bulunmayan bir cüzdan uygulamasıdır. Coinbase Wallet, borsanın kendi bünyesindeki cüzdandan farklıdır. Coinbase Wallet’a gelen yeni özellik, deneyimli bir NFT kullanıcısı ve Moonbirds’ün kurucusu Kevin Rose’un kötü amaçlı bir işlemi imzaladıktan sonra 1 milyon dolar değerinden fazla NFT için dolandırıcılığa uğramasından bir hafta sonra gerçekleşti. Coinbase Wallet’ın getirdiği bu güncelleme tam da bu tarz dolandırıcılık yöntemini hedef alıyor.

Şirket yayınladığı bir blog gönderisinde güncelemenin ayrıntılarını paylaştı. Bu güncellemeyle birlikte işlem önizlemesi, kullanıcıya imzaladıkları işleme göre bakiyelerinin nasıl değişmesi gerektiğini gösterecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner