Yükleniyor...

Coinbase, yatırımcıların tahvil teklifini kabul etti

Coinbase, geri alım program talebinin yapılacağını duyurdu.

coinbase kripto sec

Coinbase, geri alım program talebinin yapılacağını duyurdu.

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, yatırımcılarının tahvil teklifini kabul etti. Şirket 150 milyon dolarlık borç geri alımı yapacak.

Coinbase, 150 milyon dolarlık borç ger alımı yapacağını açıkladı

Coinbase, geri alım programının talebinin ılımlı olduğu ve yatırımcıların tahvil teklifini kabul ettiği bildirildi. Şirket, 150 milyon dolarlık borç geri alım programı teklifini, yatırımcıların talebine dayanarak yüzde 3 oranında artırdı.

Coinbase, geri alım programının başlatılmasının ardından yatırımcıların 150 milyon dolarlık hedefe yakın bir miktar olan 50 milyon doların üzerinde tahvil teklifi sunduğunu açıkladı. Buna yanıt olarak, şirket Kıdemli Tahvil teklifinin fiyatını artırdı. Teklifler, 2031 vadeli yüzde 3,625 oranındaki tahvil teklifi, dolar bazında 64,5 sentten 67,5 sente yükseltildi.

coinbase

Bu geri alım programı çerçevesinde, erken veya öncesinde tahvillerini geri çekmemiş olan tahvil sahipleri, satın alınmak üzere kabul edilen tahviller için değiştirilmiş bedeli alma hakkına sahip olacaklar. Ayrıca, faizi geçerli bir şekilde ihale edilip satın alınan tahvillerin sahipleri, ödenmemiş alacaklarını da almaya hak kazanacaklar.

Coinbase, 2031 vadesine sahip 1 milyar dolarlık yüzde 3,625 oranındaki Kıdemli Senetleri Eylül 2021’de yayınlamıştı. Bu senetlerin değeri kripto piyasasındaki dalgalanmalara bağlı olarak zaman içinde değişti. Şirketin hisse değeri, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kayıt dışı menkul kıymet sattığı iddialarıyla karşılaşmasına rağmen dalgalanmış olsa da, son dönemde bir toparlanma göstermiştir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x