Yükleniyor...

Coinbase’de Büyük Hata: 0,18 Dolara 42.085 Bitcoin (BTC) Satıldı

Bir kripto para trader’ı ve analisti, önde gelen ABD’li kripto para borsası olan Coinbase'in Bitcoin (BTC) emir defterinde büyük bir hata keşfettiğini söyledi.

Coinbasede Büyük Hata 018 Dolara 42.085 Bitcoin BTC Satıldı

Bir kripto para trader’ı ve analisti, önde gelen ABD’li kripto para borsası olan Coinbase’in Bitcoin (BTC) emir defterinde büyük bir hata keşfettiğini söyledi.

42.085 Bitcoin (BTC)

Analist Captain Scio, Pazar günü borsa işlem geçmişinin bir görüntüsünü yayınladı ve birisinin sadece 18 cent ödeyerek 306 milyon dolar değerinde 42.085 Bitcoin (BTC) aldığını gösterdi.

Coinbase, olağandışı işlem hakkında herhangi bir açıklama yayınlamadı, ancak borsa büyük bir teknik hataya bağlı herhangi bir işlemi geri alma hakkını saklı tuttuğunu söylüyor.

Bu hata Coinbase’de ilk kez görülmüyor. Bu yılın Ocak ayında, Coinbase’de XRP fiyatının 8.341 dolara ulaştığı bildirildi ve 2018’in Aralık ayında, trader’ların, Ethereum’u 13 dolardan satın almalarına izin veren Coinbase Pro’da (eski adıyla GDAX) flaş bir çöküş tespit edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner