Yükleniyor...

Coinbase, XRP’yi relist ediyor

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, XRP relisti hakkında açıklama yaptı.

coinbase islemleri

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, XRP relisti hakkında açıklama yaptı.

Kripto para borsası Coinbase, XRP yükselişinin ardından bir Tweet atarak relist hakkında açıklama yaptı. Borsa, kullanıcılarını başka ağlar üzerinden transfer konusunda uyardı.

Coinbase, XRP transferleri hakkında açıklama yaptı

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, XRP davasında özet kararın çıkmasının ardından açıklama yaptı. Şirket, açıklamayı Twitter üzerinden gerçekleştirdi. Şirketin açıklamasında ise şu ifadeler yer alıyordu:

“Coinbase, XRP ağında XRP ticaretini yeniden etkinleştirecek. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase’de kullanılabilir durumda kalacak. Likidite koşulları karşılanırsa, alım satım işlemlerinin bugün geç saatlerde başlaması bekleniyor. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, XRP-USD, XRP-USDT ve XRP-EUR ticaret çiftlerimizde işlemler aşamalı olarak başlayacaktır. XRP desteği, desteklenen bazı yargı bölgelerinde kısıtlanmış olabilir.”

xrp

Coinbase’in bu açıklaması XRP ile SEC arasındaki davada özet kararın açıklanmasının ardından geldi. Coinbase’in açıklaması kullanıcıları varlık kaybı yaşamamaları adına uyardı. Bununla birlikte şirket işlemlerin birkaç saat içerisinde başlayacağını da ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner