Yükleniyor...

Coinbase’in Son Çeyrek Raporları Açıklandı

ABD'de artan düzenleyici belirsizlik Coinbase'in çeyrek raporlarına da yansıdı.

Coinbase Avrupa Plani icin Yeni Bir Adim Atti

ABD‘de artan düzenleyici belirsizlik Coinbase’in çeyrek raporlarına da yansıdı.

Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase, son çeyrek raporlarını açıkladı. Şirket son 3 ayda zarar kaydetti. Kazanç raporlarının açıklanması hisselerin dalgalanmasına sebep oldu.

Coinbase, Kazanç Raporlarını Açıkladı

Coinbase, Amerika’da yaşanan yoğun gündemden etkilenmişe benziyor. Şirket geçtiğimiz dönemlerde yaşanan staking hizmetlerinin kısıtlanması, Paxos’un BUSD ile ilgili SEC‘ten uyarı almasıyla birlikte belirsiz günler geçiriyor.

Coinbase’in bildirdiği zarar analistlerin beklentilerinin altında geldi. Şirketin dördüncü çeyrek geliri, 581 milyon dolarlık ortalama analist tahminlerinin üzerinde 629,1 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Şirketin bir yıl önceki dönemde 2,5 milyar dolar geliri vardı. Çeyrekteki net zarar 557 milyon dolar olurken, işlem hacmi tahminleri ıskalandı. Şirket, ilk çeyrek üyelik ve hizmet gelirinin 300 milyon dolar ile 325 milyon dolar arasında olmasını bekliyor.

coinbase

Coinbase bir yatırımcı mektubunda şu ifadeleri kullandı:

“2023’ün düzenleme odaklı bir yıl olmasını bekliyoruz ve güçlü temelimizin bizi bu yeni ortamdan net bir faydalanıcı yapacağına inanıyoruz.”

ABD’de düzenlemelerin neredeyse eli kulağında olması, ancak düzenlemelerin de tam belli olmaması şirketleri zor duruma sokuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner