Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-16 Şubat 2022

CoinGecko verilerine göre 16 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DeHub (DEHUB), Everdome (DOME), Ekta (EKTA), Telos (TLOS) ve Tornado Cash (TORN) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 16 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DeHub (DEHUB), Everdome (DOME), Ekta (EKTA), Telos (TLOS) ve Tornado Cash (TORN) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • DeHub (DEHUB)
  • Everdome (DOME)
  • Ekta (EKTA)
  • Telos (TLOS)
  • Tornado Cash (TORN)

DeHub (DEHUB): DeHub, blockchain’in ilk eğlence toplayıcısı ve orijinal sinema filmi, özel izleme başına ödeme etkinlikleri ve gerçeküstü oyun deneyimlerinin lisanslı üreticisidir. Bu birleşik ekosistemin tamamı, açık kaynaklı yazılım aracılığıyla DEHUB tokenleriyle beslenir ve en son blok zinciri teknolojisi ile güvence altına alınır. CoinGecko verilerine göre DeHub son 24 saat içerisinde %18 oranında yükselişe geçti. 0,03177150 dolardan işlem gören DeHub, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Everdome (DOME): Metahero projesiyle ortaklaşa geliştirdikleri hiper gerçeklik deneyimini kullanıcılara sunmak için çalışan Everdome, bir metaverse projesidir. CoinGecko verilerine göre Everdome, son 24 saat içerisinde %23.1 oranında yükselişe geçti. 0,071526 dolardan işlem gören Everdome, en çok arananların arasında yer aldı.

Ekta (EKTA): CoinGecko’dan alınan verilere göre, Ekta, son 24 saat içerisinde %40.3 oranında yükselişe geçti. 3,51 dolardan işlem gören Ekta, en çok arananların arasında yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x