Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), LABS Group (LABS), ParaSwap (PSP), Wonderland (TIME) ve Render Token (RNDR) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), LABS Group (LABS), ParaSwap (PSP), Wonderland (TIME) ve Render Token (RNDR) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Taboo Token (TABOO)
  • LABS Group (LABS)
  • ParaSwap (PSP)
  • Wonderland (TIME)
  • Render Token (RNDR)

Taboo Token (TABOO): TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesi olan TABOO, son derece özel içerikte uzmanlaşmak için Enjin Coin Pazar Yeri Geliştiricileri tarafından yaratılıp kullanıma açılmıştır. CoinGecko’da en çok arananlarda en başta yer alan Taboo Token, 7 günde %17.2 oranında, son 24 saatte %13.5 oranında düşüşe geçerek 0,02464934 dolardan işlem görmektedir.

LABS Group (LABS): Labs, gayrimenkul yatırımlarını parçalara ayırarak dünyanın ilk uçtan uca gayrimenkul yatırım ekosistemi aracılığıyla en büyük varlık sınıfındaki gayrimenkul yatırımlarını kesintiye uğratıyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) ve yönetişim yoluyla LABS ekosistem belirteci tarafından desteklenmektedir. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan LABS Group, son 24 saatte %8 oranında düşüş yaşayarak 0,01434174 dolardan işlem gördü.

ParaSwap (PSP): Merkezi olmayan değişim (DEX) platformu ParaSwap, geriye dönük bir airdrop yaparak, Ethereum blok zincirinde PSP olarak adlandırılan yerel token’ını piyasaya sürdüğünü duyurmuştu. ParaSwap son 24 saat içerisinde %25.8 oranında düşüşe geçti. 1,42 dolardan işlem gören ParaSwap, CoinGecko’da en çok arananlarda yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner