Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri CoinMarketCap Kullanıcılarına Ücretsiz Token Sunacak!

CoinMarketCap Kullanıcılarına Ücretsiz Token Sunacak!

ABONE OL:google-news

CoinMarketCap Earn, kripto para dünyası ile ilgili eğitici videoları izlemek ve sınavları tamamlamak karşılığında 160 bin dolara kadar BAND token sunuyor.

CoinMarketCap, kripto varlıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcılara ödeme yapacak bir platform olan CoinMarketCap Earn’ü başlattı. Son zamanların popüler kripto parası Band Protocol (BAND) ise platformda öne çıkan ilk varlık olacak.

Kripto varlık eğitimini teşvik etmek büyüyen bir trend. Haziran 2019’da Coinbase, kullanıcılara eğitim içeriğiyle meşgul olmaları için kripto para ödeyen Coinbase Earn’ü piyasaya sürdü ve büyük bir başarı elde etti. Bilindiği üzere CoinMarketCap en çok kullanılan kripto para veri sitesi, bu nedenle Earn platformu milyonlarca kişiye daha fazla kripto eğitimi sunabilecek.

“Heyecan Duyuyoruz”

Band Protocol’ün CEO’su Sovaris Srinawakoon, şunları söyledi:

“CoinMarketCap’in bir numaralı veri sitesi olduğu göz önüne alındığında, kullanıcılar için bu girişime öncülük etmeleri gerçekten önemli ve bu yüzden onlara katılmaya karar verdik. Eğitim, kripto varlıkların kullanımını hızlandırmanın anahtarıdır ve CoinMarketCap’in kullanıcıların temel teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olma çabalarının bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Her yeni CoinMarketCap Kazanma kampanyası sekiz gün sürecek ve bir CoinMarketCap hesabının olması kampanyalara katılmanın ön şartı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDecrypt
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar