CoinTerra, "Cloud Mining" Dünyasına Adım Attı • Coinkolik
Yükleniyor...

CoinTerra, “Cloud Mining” Dünyasına Adım Attı

Kriptopara madenciliği için özel donanımlar üreten dünyaca ünlü CoinTerra şirketi, yeni duyurduğu mining kontratları ile "cloud mining" (bulut madenciliği) işine giriyor.

Kriptopara madenciliği için özel donanımlar üreten dünyaca ünlü CoinTerra şirketi, yeni duyurduğu mining kontratları ile “cloud mining” (bulut madenciliği) işine giriyor. Şirket şu ana kadar toplam 10 petahash (1 Petahash = ~1000Terahash = ~ 1000000 Gigahash) gücünde Bitcoin mining donanımı sattı ve satışlarına da devam ediyor. CoinTerra’nın sunduğu mining kontratlarında 200 GH/s’den 1 PH/s’ye kadar donanım mevcut.

Şirket CEO’su Ravi Iyengar, Bitcoin madenciliğe işine girecek çoğu kullanıcının kendi donanımını kurmak için yeterli alanı ve donanım gücü yok. Ek olarak bazı ülkelerdeki kullanıcılar yüksek vergi oranları ve mining donanımlarının yasaklanmasından dolayı sıkıntı yaşıyorlar. CoinTerra’nın yeni mining kontratları, hiçbir sınır tanımaksızın madencilik yapma imkanı sağlayacak.” açıklamasında bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mining kontratlarının fiyatları ise şu şekilde:

200 GH/s Plan * $999 – $1.499

     2  TH/s Plan * $7.999 – $11.999

   10 TH/s Plan * $37.999 – #49.999

100 TH/s Plan * $350.000 – $450.000

      1 PH/s Plan * $2.750.000 – $3.500.000

Bir yıllık ve iki yıllık kontrat süresi imkanı sunan CoinTerra yetkilileri, kendi donanımlarını ürettikleri için daha güvenli ve deneyimli bir hizmet verebildiklerini söylüyor.

Ayrıntılı bilgi için CoinTerra’nın mining sayfasından öğrenebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
BitcoinMarketim
BitcoinMarketim
9 yıl önce

Merhaba yazılarınızı dikkatle okuyorum her zaman lakin sizden bir ricam var amacımız bitcoin kullanımını yaygınlaştırmak biz de kendi girişimlerimiz ile bitcoinmarketim.com’u kurduk.Sadece bitcoin ile ödeme kabul ediyoruz.Bu alanda ilk ve tek Türk sitesi,,Bitcoinin gelişmesi için sitenizde bizden de bahsedermisiniz.Tedarikçimiz Arena bilgisayar Lojistik hizmeti Yurtiçi Kargo ile sağlıyoruz.İlginiz için şimdiden teşekkürler

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x