Yükleniyor...

Cointral, Türkiye’de Kolay Kripto Para Erişimi için Paxful ile İşbirliği Yaptı

Ödeme yöntemleriyle kripto para piyasasındaki popülaritesi ile tanınan küresel eşler arası kripto para piyasası Paxful, kripto para platformuna ve nakit ödeme noktalarına sahip olan Cointral ile işbirliği yapıyor.

Cointral

Ödeme yöntemleriyle kripto para piyasasındaki popülaritesi ile tanınan küresel eşler arası kripto para piyasası Paxful, kripto para platformuna ve nakit ödeme noktalarına sahip olan Cointral ile işbirliği yapıyor. Kullanıcılar, kripto para alımlarını Cointral üzerinden Paxful güvencesiyle gerçekleştirebilecekler.

Yakın zamanda yapılan bir anket, Türklerin yaklaşık % 20’sinin kripto varlık kullandığını veya kripto varlığa sahip olduğunu bildirdi. Türk Lirasının son devalüasyonunun ardından, hükümet, blockchain teknolojisine dayalı bir Merkez bankası dijital para birimi tasarlama önerisi de dahil olmak üzere ekonomik yol haritasının bir parçası olarak blockchain’in benimsenmesine odaklanmaya karar verdi. Türkiye dijital para birimlerine artan bir ihtiyaç gördüğünden, ülkenin kriptoyu benimseme konusundaki hevesi Paxful gibi kripto para piyasaları için özellikle kazançlı.

“Türkiye’de son birkaç aydır istikrarlı bir büyüme gördük ve pazar için daha fazla çaba sarf etmemiz yerinde olur. İtibari paradan kripto paraya kolay bir geçiş sağlamak ve kullanıcı tabanına kripto satın almak için çeşitli ödeme yöntemleri sunmak için Cointral ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz,” diyor Paxful eş kurucusu ve CEO’su Ray Youssef.

Paxful, kullanıcıların 300’den fazla ödeme seçeneği ile Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini alıp satmasına olanak tanıyan bir platform. 4,5 milyondan fazla kullanıcının bağlantı kurmasını sağlayan Paxful, kullanıcılara güvenli ve emin işlemler sağlar. Cointral, kripto para alım satımına ek olarak, yüksek hacimli işlemler için OTC, Türkiye’de bir ilk olan P2P, hızlı takas ve nakit alımlar gibi özelliklerle geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Cointral’e kaydolduktan sonra, satın alma sayfasında Paxful’u seçerek Paxful üzerinden Bitcoin satın alabilirsiniz.

Paxful Hakkında

Paxful, herhangi bir zamanda ve yerde, herhangi biriyle para transferi yapmak için insandan gücünü alan bir pazar yeridir. Misyonu, dünyanın dört bir yanındaki unutulmuş dört milyar bankasız ve yetersiz banka desteği olanları, eşler arası işlemleri kullanarak paralarını kontrol etmeleri için güçlendirmektir. 2015 yılında kurulan şirketin, 300’den fazla farklı ödeme yöntemi kullanarak anında Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) alıp satabileceğiniz dünya çapında 4,5 milyondan fazla kullanıcısı var.

Paxful, misyonunun bir parçası olarak, gelişmekte olan pazarların hepsinde tamamen Bitcoin ile finanse edilen 100 okul inşa etmeye yönelik bir sosyal fayda girişimi olan #BuiltWithBitcoin’i başlattı. Paxful, 2015 yılında CEO Ray Youssef ve CPO Artur Schaback tarafından ortaklaşa kuruldu.

Cointral Hakkında

2018 yılında Kapalı Çarşı’da Türkiye’nin ilk kripto para şubesini aktif hale getirerek faaliyetlerine başlayan Cointral, kripto paraların alım-satımı haricinde kullanıcıların yüksek hacimli işlemler yapabildikleri OTC, P2P, Nakit, kredi kartı ve Hızlı takas gibi hizmetleri ile kullanıcılarına geniş kapsamlı bir hizmet sunuyor.

Cointral’e üye olan kullanıcılar, referans kodu ile arkadaşlarını davet ederek yapılan her işlemde %25 oranında referans geliri elde edebiliyor.

Cointral, Altın ve Gayrimenkul satışını kripto para ile mümkün kılarak kripto paraları gündelik hayata entegre etmede başarılı bir yol çiziyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner