Yükleniyor...

Cortex (CTXC), Binance’ın Desteğiyle %185 Değer Kazandı!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance'ın desteğiyle Cortex (CTXC) altcoin'i yüzde 185 değer kazandı.

Cortex CTXC Binanceın Desteğiyle 185 Değer Kazandı

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın desteğiyle Cortex (CTXC) altcoin’i yüzde 185 değer kazandı.

Binance, yaptığı duyuru ile CTXC’in listeleme oylamasının üçüncü aşamasında yer alan AERGO’ya eşlik ettiğini duyurdu. Yapılan duyuru sonrası AERGO ve CTXC’in fiyatı hızla artmaya başladı. CTXC, AERGO’ya kıyasla daha sert yükseldi ve fiyatı 0,07 dolardan yüzde 185’lik artışla 0,20 dolara geldi. AERGO ise yüzde 55 oranında değer kazandı.

Cortex (CTXC) Nedir?

Cortex, Blockchain’inde yapay zeka (AI) akıllı sözleşmelere sahip bir platform. Platform, herhangi bir geliştiricinin Cortex’i akıllı sözleşmelere yapay zeka eklemek için kullanmasını mümkün kılıyor. Yapay zeka kullanma yeteneği, programcıların beklenmedik durumlar da dahil olmak üzere, dış sinyallere özerk bir şekilde yanıt vermesini mümkün kılıyor.

Ayrıca Cortex, kolektif işbirliğini teşvik etmek adına bir teşvik mekanizmasına sahip. Cortex’te herkes model gönderebilir ve mevcut modelleri optimize edebilir. Modellere katkıda bulunanlar verdikleri katkı karşılığında ödül alıyor ve bu şekilde herkesin mümkün olan en iyi çözümü üretmesinin bir yolu olarak katılmaları teşvik ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner