Anasayfa Bitcoin Haberleri Craig Russo: "Her Şeyimizi Yeni Kripto Para Varlıklarına Yatırıyoruz"

Craig Russo: “Her Şeyimizi Yeni Kripto Para Varlıklarına Yatırıyoruz”

ABONE OL:google-news

Blockchain startup ​​inkübatörü Polyient Games’in yenilik direktörü Craig Russo, Blockchain oyun alanındaki tokenlerin (NFT’ler) bir sonraki kripto para çılgınlığında Bitcoin’i geride bırakacağını düşünüyor.

Yeni Kripto Para Varlıkları, Bitcoin’i Geçecek

Russo, bir VentureBeat röportajında, Polyient Games’in  NFT’lere %100 yatırım yapmaya adanmış olduğunu söylüyor ve bir sonraki kripto boğa piyasasının en büyük sanatçılarının Bitcoin veya diğer büyük kripto para birimleri tarafından yönetilmeyeceğine bahse giriyor.

“Herkes Bitcoin’in 20.000 dolar veya 100.000 dolara çıkmasını bekliyor. Bunun hakkındaki kişisel görüşüm, bir sonraki kripto çılgınlığı dalgasının geleneksel kripto para birimleri biçiminde gelmeyeceğidir. NFT’ler ve Blockchain oyunlarının uygulamaları şeklinde gelecek. Kendimizi böyle konumlandırıyoruz.”

Blockchain ve Token Ekonomileri Bağımsızlığını Kazanacak

NFT’ler değerli bir şeyi temsil eden benzersiz dijital varlıklardır. Tokenler, Blockchain tabanlı oyunlarda ürün satın almak ve satmak için kullanılabilir.

Russo, NFT’lerin oyun içi öğelerin eşler arası ticaretine ek meşruiyet kazandırabileceğini ve oyuncuların ürünlerde gerçek sahipliğe sahip olmalarını ve talepteki değişiklikler nedeniyle bunlardan faydalanmalarını sağladığını şu şekilde açıklıyor:

“İlk başta, tokenlerin faydası yoktu. Ancak oyun içi öğeleri blok zincirine takas edilebilir öğeler olarak etiketleyerek, öğelerin anında bir değere sahip olduğu yerleşik bir piyasa oluşturdu. Bunun nasıl genişleyebileceğini düşünmek güzel. Eğer bir oyuncuysam ve eşyalarımı yükseltmek için çaba harcıyorsam, bu eşyaları oynamak için ödeme yapmak isteyen ve eşyaları yükseltmek için zaman kullanmak istemeyen birine satabilirim.”

NFT’lere ilişkin iyimserliğine rağmen Polyient yöneticisi, şirketin yakın geleceğinin hala Bitcoin’in yükselişine bağlı olduğunu kabul ediyor. Ayrıca şirket, uzun vadede, ana kitleler ve geliştiriciler arasında sahiplenme büyüdükçe Blockchain ve token ekonomilerinin artık kripto para birimi ile doğrudan ilişkilendirilmemesini bekliyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,288TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar