Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Boğanın Fitilini DeFi Ateşledi, Bu Haber De Hızlandırabilir”

Son günlerde DeFi hizmetlerine olan ilgi gittikçe artmış durumda.

kemal comp

Son günlerde DeFi hizmetlerine olan ilgi gittikçe artmış durumda. 15 Haziran’da Compound token’inin (COMP) kilidinin açılması ile piyasaya çıkması da bu coşkuyu artırdı ve bir furyanın başlamasına sebep oldu diyebiliriz. Günlerdir yerel kripto para topluluğunda, en çok araştırılan konuların başında deFi ve Compound token geliyor. Yerli kripto para analistleri de, bu konuda takipçilerine açıklama yapmaktan geri kalmıyor.

Bu konuda takipçilerine bilgi veren topluluğun önde gelen isimlerinden Crypto Kemal (@CryptoKemal) ise, deFi (merkeziyetsiz finans) ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“De-fi platformları $ETH kullandığı ve Ethereum’un gerçek anlamda kullanılan arz talebi yüksek olan bir token olduğu için, uygun entry yakalayanların uzun vade değerlendirebileceğini düşünüyorum.”

COMP Yeni Bitcoin Mi?

Daha önce de Compound token (COMP) ile igili alım riskinin olduğu bölgeleri belirten analist; token’ın hype’ının çok fazla olduğunu ve büyük bir deFi hype dönemine mi girildiğini, yoksa bu token ile FOMO yaratılıp tepeden mi satılacağı konusunda endişeleri olduğunu belirtmişti:

Adaptasyon İçin Mükemmel Gelişmeler

Coinkolik’in daha önce belirttiği gibi, Paypal’in Bitcoin’i platformuna ekleyebileceği ile ilgili haberler üzerine analist, bu durumun önemini şöyle belirtti:

“Paypal ve Venmo kripto para entegrasyonu konuşuluyor, haber gerçekleşir ise çok büyük bir gelişme. Adaptasyon için mükemmel gelişmeler bunlar. Boğanın fitilini defi yaktı, bu haber de hızlandırabilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner