Yükleniyor...

Cronos Tabanlı Proje, Kullanıcılardan 600 Bin Dolar Çekti

Cronos tabanlı kripto borç verme platformu CroLend, sosyal medya platformlarını kapattı ve toplam kilitli varlık (TVL) değerini sıfırladı.

Cronos Tabanli Proje Kullanicilardan 600 Bin Dolar Cekti

Cronos tabanlı kripto borç verme platformu CroLend, sosyal medya platformlarını kapattı ve toplam kilitli varlık (TVL) değerini sıfırladı.

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Cronos, ekosistemini büyütmek ve genişletmek için yoğun mesai harcıyor. Cronos ağında özellikle DeFi ve kripto borç verme platformları öne çıkıyor. Kripto endüstrisinin günden güne benimsenmesi ve kullanıcı sayısındaki artış, projelerin de ilgisini çekiyor. Genellikle sosyal medya kanalları aracılığıyla pazarlaması yürütülen projeler, milyonlarca dolarlık yatırımlara ulaşabiliyor. Bu projelerden birisi olan CroLend, Cronos ağında sunduğu DeFi platformuyla öne çıktı. Ancak proje, kullanıcılarını tedirgin eden hamlelerde bulundu.

Cronos Tabanlı CroLend, Kullanıcılarını Tedirgin Etti

PeckShieldAlert tarafından yapılan analize göre, Cronos tabanlı DeFi platformu CroLend tarafında sorunlar var. Analiz kanalı, projenin sosyal medya kanallarını ve web sitesini kapattığını ifade etti.

CroLend‘in sosyal medya kanallarını ve web sitesini kapatması, yatırımcıların dolandırılma korkusunu öne çıkardı. Ayrıca platforma ait kilitlenen varlıklar, 600 bin dolar seviyesinden sıfıra indi.

Hızlı bir halı çekme olarak tabir edilen dolandırıcılık yöntemi, kripto endüstrisinin en büyük sorunlarından biri haline geldi. Projeler, yatırımcıların ilgisini oldukça kötü amaçlar için kullanabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner