Yükleniyor...

CropBytes (CBX) Coin Nedir? CBX Coin Yorum ve Geleceği

CropBytes (CBX), oyun metaverse'inde kripto çiftliğinizi büyütmekle ilgili önde gelen bir çiftçilik simülasyon oyunudur.

CropBytes

CropBytes (CBX), oyun metaverse’inde kripto çiftliğinizi büyütmekle ilgili önde gelen bir çiftçilik simülasyon oyunudur.

Axie Infinity’den Splinterlands’e kadar blockchain oyunları, kartal gözlü kripto meraklılarının ve hevesli oyuncuların dikkatini çekiyor. Eğlenceli oyun tasarımını akıllı tokenomiklerle birleştirerek, en iyi blok zincir oyunları, oyuncuların ilgisini çekerken, daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan bir kanca oluşturur. Ufukta daha iddialı projeler varken, kazan-kazan oyunlarının kalıcı olduğunu söyleyebiliriz. Sıradan bir oyuncuysanız, zevkinize uygun pek çok gelecek vaat eden oyun var. Böyle bir proje CropBytes’dir.

Birçok kişi tarafından FarmVille’in kriptoyla buluşması olarak sabitlenen CropBytes, kelimenin tam anlamıyla kripto için çiftçilik yapmanızı sağlayan bir kripto çiftçiliği oyunudur. Yeni başlatılan CBX token’ın tanıtımı sayesinde, CropBytes çoğunluğa katılmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. CropBytes hakkında bilgi edinmek isteyen yeni başlayan biriyseniz ve girmeye değer olup olmadığını okumaya devam edin. Bu kılavuz, CBX ve CropBytes’ın geleceği hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır.

CropBytes Nedir?

CropBytes, oyun metaverse’inde kripto çiftliğinizi büyütmekle ilgili önde gelen bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Oyuncular, hayvan yetiştirmekten ürün satmaya kadar, portföylerini düzenli oyun yoluyla büyütebilirler.

2018’den bu yana CropBytes, oyuncuları çiftçilik çabaları ve stratejik planlamaları için ödüllendiren sürdürülebilir bir oyun ekonomisi oluşturmaya odaklanan, oynayarak kazanılan bir oyun metaverse’idir. Çiftçiler, hangi hayvanları besleyeceklerini ve ekeceklerini seçmekten, ürünleri takasta takas etmeye ve Süper Kahramanlar toplamaya kadar birçok oyun aktivitesine sahiptir. Dünya çapında 250.000’den fazla oyuncuyla, iş çiftçilik oyun alanına hükmetmeye geldiğinde, CropBytes’ın daha yeni başladığını söyleyebiliriz. Popüler Unity oyun motoru üzerine inşa edilen CropBytes, Android, iOS ve PC’de oynanabilir. Farklı platformlardaki bu kullanılabilirlik, oyunu hem yeni oyuncular hem de oyunu denemek isteyenler için kolayca erişilebilir hale getirir. 

CropBytes Academy’deki faydalı ipuçlarını izleyerek oyunun sistemlerini zaten öğrendiniz ve kripto çiftçiliği oyununu ciddiye almak mı istiyorsunuz? Başlangıç ​​paketini satın alarak ilerlemenizi hızlandırın, böylece çiftçiliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. CropBytes, işlemlerinin çoğu için geleneksel olarak Oyun Paralarına (GC) güvenirken, bu, oyundaki tek para birimi olacak yeni piyasaya sürülen CBX token’ı ile değişti. 

Bybit Launchpad’in ikinci projesi olan CBX, CropBytes’ın işlevsel çok amaçlı oyun içi para birimidir. Oyuncular, çiftliğinizin kazanma yeteneklerini artıracak premium Süper Kahramanlar gibi farklı oyun içi varlıklarda CBX kazanabilir ve harcayabilir. Bir NFT pazarı, 2022’nin başlarında oyun yol haritasının bir parçası. Oyuncuları CropBytes’a aktif olarak katılmaya teşvik etmek için, oyuncular sadece oyunu oynayarak ve mevcut çeşitli görevleri tamamlayarak madencilik yapabilir ve CBX kazanabilir.

CropBytes 2

CropBytes’ı Oynamaya Değer Kılan Nedir?

CropBytes, en iyi blockchain ve NFT oyunlarından üç şekilde sıyrılıyor. İlk olarak, oyunu denemek isteyenler için giriş engelini azaltır. Başlamak isterlerse oyuncuları ödemeye zorlamak yerine, CropBytes’a yeni gelenlere oyuna başlar başlamaz ödünç varlıklar verilir. Bu ekinler ve hayvanlar bir hafta dayanır ve yeni oyuncuların oyunun nüanslı ekonomisi hakkında fikir edinmelerini sağlar.

Ek olarak, CropBytes, yapılandırılmış sanal ekonomisi sayesinde gerçek dünya değeri yaratmasıyla övünür. Mini oyunlar ve özütler için çiftçilik, oyuncuların yeterli oyun süresi ile zenginlik yaratmalarına ve kümülatif getiriler kazanmalarına olanak tanır. Platformları dışında hiçbir değeri olmayan varlıkları içeren popüler rol yapma oyunlarının aksine, CropBytes varlıkları takas etmenize izin verir, böylece oyun içi kripto portföyünüzü çiftliğinizle ilgilenmek için yeterli planlama ve zaman harcayarak pasif bir şekilde büyütebilirsiniz.

Son olarak, CropBytes, oyuncuların sorunsuz bir şekilde alıp satabilecekleri, eksiksiz bir oyun içi borsa özelliğine sahiptir. Bu, yatırım yapan oyuncuların ekonomiyi şekillendirmesine ve varlık fiyatlarını talep ve arz yoluyla belirlemesine olanak tanır.

CBX Coin Ayrıntıları

CBX, bu Bybit Launchpad projesi için 3 milyon (toplam arzın %0,6’sı) tahsis edilmiş olmak üzere toplam 500 milyon token arzına sahiptir. CBX tokenlerinin geri kalanı yukarıda gösterilen genel dağılıma göre dağıtılacaktır. Oluşturulduktan sonra, CBX token’larının kilit açma süresinin dört yıl boyunca aşamalı olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

Mevcut Oyun Jetonları (GC) ayrıca 1:1.12 oranında CBX’e dönüştürülecek ve mevcut oyuncular sahip oldukları her GC için 1.12 CBX alacak. IEO tarihinden itibaren 15 aylık bir süre boyunca çiftçilere GC başına 1,68 CBX’lik özel bir kripto airdrop da sunulacak .

CBX’in piyasaya sürülmesiyle birlikte toplam token’ların %40’ının kilidi açılacak. Üç ay sonra, kalan jetonların %30’unun kilidi, sonraki 12 ay boyunca aylık %2,5 oranında açılacaktır. Son %30’un kilidi oyun etkinliğine bağlı olarak açılacaktır.

CropBytes 1

CBX Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 CBX Coin 0.329128 TL TL’den işlem görüyor. CBX Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -8.48% değişim gösterdi. CBX Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 19,508 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 2,915,051 $ dolar seviyesinde.

CBX Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 CBX Coin 0.010182 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle CBXCoin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 3,10 dolarla kaydetti. Bununla birlikte CBX yılın en düşük seviyesini ise 0.1988 dolarla belirledi.

CBX Coin Yorum ve Geleceği

Kripto para piyasası ve küresel kabulün hız kazanmasıyla birlikte, CropBytes yardımcı programı belirteci olarak CBX’in değeri umut verici görünüyor. Daha fazla oyuncu CropBytes’i keşfedip yatırım yaptıkça, sabit CBX arzı neredeyse kesinlikle fiyatının uzun vadede değer kazanacağı anlamına geliyor. CropBytes, piyasadaki en uzun süredir devam eden kripto çiftçiliği oyunlarından biri olduğu için, NFT ve blockchain oyunları ana akım popülerliğe ulaştığında popülaritesinin patlayacağı kesin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner