Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Crypto.com Yeni Kripto Para Borsasını Başlattı

Crypto.com Yeni Kripto Para Borsasını Başlattı

ABONE OL:google-news

Hong Kong merkezli kripto para platformu, Crypto.com, 14 Kasım’da yeni kripto para borsasını başlattığını duyurdu.

Crypto.com Exchange ismi verilen borsa, bir milyondan fazla kullanıcıya dijital varlıkların platformun web arayüzü, alım satım API’sı veya uygulaması aracılığıyla alım satım yapabilmesini sağlayarak, kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor. Platformun kurucusu ve CEO’su Kris Marszalek, BlockShow Singapore 2019’da konuştu. CEO, “Bir değişim yaratmak her şeyin kendi ekosistemimizde kalmasını sağlamak için doğal bir uzantı ve bir adım oldu” dedi. Exchange’in göze çarpan özellikleri arasında likidite, rekabetçi işlem ücretleri, kurumsal saklama, güvenlik ve kullanıcı dostu bir arayüzü var.

Crypto.com 9 Kripto Para Birimini Destekliyor

Marszalek, “Crypto.com platformu güvenilir ve hiç saldırıya uğramamış. Yeni değişim için başarı oranı bu faktörlerden dolayı yüksek. Şimdi, perakende platformumuzdan aktivite üretmeliyiz” dedi.

Borsa başlangıçta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), EOS, XLM, MCO ve USDT dahil olmak üzere popüler kripto para birimlerini listeliyor.  Bu arada, platform Crypto.com Coin (CRO) tarafından desteklenecek. Bu yerel dijital simge, likidite, düşük ücretler ve daha iyi işlem fiyatları dahil olmak üzere kullanıcılara ek fayda ve avantajlar sağlayacak. Örneğin, CRO staking, kullanıcılara işlem ücretlerinde yüzde 100’e varan indirim sağlayacak. Ayrıca, borsada bağış toplama platformu olan “The Syndicate” üzerinden yeni dijital varlıklar da listelenecek.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar