Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Boğa Desem Boğa Değil, Ayı Desem Ayı Değil”

Bitcoin'de yaşanan gelişmeler, yerel kripto para topluluğu tarafından da hayretle izleniyor.

bulls and bears

Bitcoin’de yaşanan gelişmeler, yerel kripto para topluluğu tarafından da hayretle izleniyor. Aralarında Kripto Emre, Eren Caner, Stratrade’in bulunduğu birçok uzman isim; bu durumu sorgulayarak Bitcoin’in yönü ve piyasadaki durgunluk ile ilgili yorumlar yapıyor.

Bitcoin’de Haziran başından bu yana durgunluk yaşanırken, topluluktaki hemen herkes kripto para varlığının nereye gideceğini merakla bekliyordu. 1 Haziran’ı 2 Haziran’a bağlayan gece Bitcoin 10 bin dolar seviyesini geçmiş, gün içindeyse dakikalar içinde düşüş görerek bu seviyeden reddedilmişti.

Dün yine 9.900 dolar seviyelerini gören varlık, yükselişini sürdüremedi ve 9200 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı. Şu an piyasaları anlamlandırmakta güçlük çektiğini belirten kripto para topluluğunun sevilen uzman isimlerinden Crypto Kemal, esprili bir dille şöyle dedi:

“Boğa desem boğa değil, ayı desem ayı değil; ne piyasası diyelim buna? Bir ad verelim olmuyor böyle.”

Crypto Kemal ayrıca, dün attığı tweet’lerinde altcoin’lere de değindi.

“Ufak Ufak Kâr Realizasyonları Yapmakta Fayda Var”

“Günlerdir yükselen altcoinlerin düzeltmesi Bitcoin hareketi aracılığı ile gelebilir… Ufak ufak kar realizasyonları yapmakta fayda var ALTBTC tarafı için…”

Sektörün önde gelen ismi Crypto Kemal, aynı zamanda Türkiye’nin başarılı trader topluluğu Ninja Traders‘ın kurucu ortaklarından biri olarak tanınıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner