Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Düşüşler Yaşasa Da Bu Fiyat Hedefini Koruyor

Tecrübeli kripto para trader'ı Michael van de Poppe, Ağustos 2020'de Ethereum (ETH) fiyatının 300 doların üzerine çıkacağını tahmin eden son grafiğini güncelledi.

ethereum rally

Tecrübeli kripto para trader’ı Michael van de Poppe, Ağustos 2020’de Ethereum (ETH) fiyatının 300 doların üzerine çıkacağını tahmin eden son grafiğini güncelledi.

Yapı İyi Görünüyor

Analistin değerlendirmesine göre; 10-11 Haziran’da yaşanan Ethereum (ETH) düşüşü, genel boğa trendini etkilemeyecektir. İkinci sıradaki kripto para varlığı son zamanlarda-250 dolarlık seviyeyi fethetmeye yönelik iki denemeden sonra- bazı spot borsalarda 226 dolara düştü.

Bu güncellenmiş grafikte açıklandığı gibi, boğalara karşı savunmasız bölge 210 ila 220 dolar arasında başlıyor. Yani bu düşüş, bir sonraki yükseliş serisinden önce tahmin edilen bir düzeltmeden daha fazlası değildir. Ve 250 dolar seviyesi hala fiyat hareketi için bir sonraki hedef olmaya devam ediyor.

250 dolardan sonra, çok önemli bir düşüş baskısı seviyesi var. 280 dolar civarında ve burada başka bir düzeltme yaşanabilir.

İkinci kripto para biriminin yukarı hareketi muhtemelen 300 doların üzerindeki yeni yıllık yüksek seviyelere giden yolda, herhangi bir direnci karşılamayacak.

Çok Fazla Katalizör

Boğa tahmini, Ethereum (ETH) boğaları için parlak bir gelecek öngören birkaç orta vadeli değerlendirme ile birlikte ses getirdi.

Örneğin Gold Bullion International fonunun kurucusu olan küresel makro yatırımcı Dan Tapiero, Ethereum (ETH) fiyatları için patlayıcı bir yükselişin eşiğinde olduğumuzu iddia ediyor. Hem Ethereum (ETH) hem de Ethereum bazlı ürünlerin hızlı teknolojik ilerlemesi, bu eylemin arkasındaki ana katalizör olarak görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner