Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Şu An Bir Boğa Piyasasının İçindeyiz”

Bitcoin (BTC) zorlu mücadelesine devam ederken, yatırımcıları da dijital varlığın geleceği konusunda kararsız bırakıyor.

bulls and bears

Bitcoin (BTC) zorlu mücadelesine devam ederken, yatırımcıları da dijital varlığın geleceği konusunda kararsız bırakıyor. Bilindiği üzere gözler, Mayıs ayında gerçekleşen Bitcoin yarılanmasına çevrilmişti ve sonrasında varlığın yükseleceğine dair tahminler yapılıyordu. Bitcoin’in 12 Mart’ta gerçekleşen “Kara Perşembe”sinin ardından; varlık kendini toparlasa da 10 bin dolar kritik psikolojik seviyeyi geçmekte hayli zorlanıyor. Bu sebeple son zamanlarda yapılan anketlere göre de, yatırımcıların çoğu Bitcoin’in yükseleceğine inanmıyor.

“Boğa Piyasası Giderek Kuvvetleniyor”

Yerli kripto para topluluğunun önemli isimlerinden, NinjaTraders kurucusu Crypto Kemal ise bu sene kripto para endüstrisinde ezberlerin bozulduğunu ve Bitcoin yükselmese de DeFi ürünleri ve düşük piyasa değerli altcoin’lerde ciddi yükselişler olduğunu belirterek şöyle dedi:

“Şu an bir boğa piyasasının içindeyiz, giderek kuvvetleniyor. Evet Bitcoin ve majörler yükselmiyor ancak bu sene kripto paralarda ezberler bozuluyor, DeFi ürünlerinin low cap projelerin çok x yaptığını görüyoruz. Bu dönem bol temel analiz ve proje araştırmalarına oturduk, iyi fırsatlar var.”

Gerçekten de Bitcoin’in hangi yöne gideceğinin belli olmaması yatırımcıları sürüncemede bıraksa da, bu dönemin parlayan yıldızı DeFi gibi hizmetler oldu denilebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner