Yükleniyor...

CryptoCom, COO’sunu Başkanlığa Getirdi

Kripto para borsası CryptoCom, COO'su Eric Anziani'yi başkanlık görevine terfi ettirdi.

CryptoCom COOsunu Baskanliga Getirdi

Kripto para borsası CryptoCom, COO’su Eric Anziani‘yi başkanlık görevine terfi ettirdi.

Kripto endüstrisinin yaşadığı zorlu süreçler, birçok kripto para borsasını yeni aksiyon planlarına itti. Özellikle Coinbase, bu süreçte personel çıkartarak gündemde bomba etkisi yarattı. Diğer taraftan FTX, kötü senaryoların mimarı olarak büyük bir çöküş yaşadı. Borsaların yaşadığı zorlu süreçler, yönetim tarafını da etkiliyor. Son olarak kripto para borsası CryptoCom, yeni bir aksiyon planı olarak COO‘su Eric Anziani‘yi başkanlık görevine getirdi. Anziani, aynı zamanda COO‘luğuna da devam edecek.

CryptoCom, COO’suna Başkanlık Sorumluluğunu Teslim Etti

Popüler kripto para borsası CryptoCom, iç dinamiklerin daha verimli sağlanması amacıyla COO‘su Eric Anziani‘ye başkanlık sorumluluğunu teslim etti.

Anziani, müşteri deneyimi, işe alım süreçleri ve küresel ödemeler de dahil olmak üzere bir dizi operasyonları yönetecek. Ancak yeni başkan, satış ve uluslararası genişlemeler gibi konulara da yoğunlaşarak COO‘luk görevini sürdürecek. Anziani, kripto şirketinin bünyesine 2018 yılında dahil oldu.

CryptoCom CEO’su Kris Marszalek, “Eric’in genişletilmiş rolü, şirket için büyüme fırsatlarını tam olarak görmesini ve Crypto.com’u sürekli başarı için konumlandırmak için inşa etmeye ve yenilik yapmaya devam etme becerisini sağlayacak” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner