Yükleniyor...

CRYPTOVSUMMIT Önemli Konuklarıyla Dubai’de!

CRYPTOVSUMMIT, önemli katılımcıların eşliğinde, Dubai'de kripto para sektöründeki son gelişmeleri ele alacak.

CRYPTOVSUMMIT

CRYPTOVSUMMIT, önemli katılımcıların eşliğinde, Dubai’de kripto para sektöründeki son gelişmeleri ele alacak.

CRYPTOVSUMMIT, 10 Mayıs 2023 tarihinde, Dubai’de kripto para endüstrisi için önde gelen bir konferans düzenleyecek. Bu etkinlik, Dubai Mall Hotel‘de gerçekleştirilecek.

Kripto endüstrisine odaklanan etkinlikte, sektör liderleri, sektörün yenilikçi isimleri, yatırımcılar ve politika yapıcılar bir araya gelecek. Bu önemli isimler, etkinlikte, hızla büyüyen kripto para dünyasındaki en son gelişmeleri ve fırsatları konuşacak.

CRYPTOVSUMMIT’ten Dev Etkinlik!

CRYPTOVSUMMIT, kripto sektörünün önemli isimlerini bir araya getireceği Dubai’de, sektöre geniş açıdan bakılacak bir etkinlik düzenleyecek.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) ürünlerinin güçlü ivme kazanması ve kripto para birimlerinin günden güne benimsenmesi dikkat çekerken, sektörde benzeri görülmemiş bir büyüme ve yenilik yaşandı. CRYPTOVSUMMIT‘te katılımcılar, sektördeki mevcut durum ve trendler hakkında uzmanlarından bilgi alma fırsatına erişebilecek.

10 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek etkinliğin açılış konuşmacıları arasında, CMO Veiko Krunberg gibi sektör liderleri yer alacak. Ayrıca bir başka katılımcı da, Riddec ve BAE‘nin blockchain danışmanı Dr. Zayed Al Hemairy olacak.

Tüm bu etkinliğin yanında, kripto düzenlemelerinin etkisi üzerine konuşulacak bir panel de düzenlenecek. Panelde, kripto sektöründen önemli isimler ile politika yapıcıların görüşleri aktarılacak. Dubai’deki renkli etkinliğin bir parçası olarak, katılımcılar kendi aralarında bir ağ oluşturabilecek.

CRYPTOVSUMMIT etkinlik organizatörü, “Kripto para sektörünün en iyi ve en parlak isimlerini bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

CRYPTOVSUMMIT için kayıtlar başlatıldı. Ancak bu etkinlikte, çeşitli prosedürlerden dolayı sınırlı sayıda koltuk mevcut. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için;

CRYPTOVSUMMIT web sitesine tıklayabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner