Yükleniyor...

Cüzdanında Dogecoin Tutanların Sayısı Arttı

Popüler meme token projesi Dogecoin, kripto para yatırımcılarının cüzdanında yer almaya devam ediyor.

Cuzdaninda Dogecoin Tutanlarin Sayisi Artti

Popüler meme token projesi Dogecoin, kripto para yatırımcılarının cüzdanında yer almaya devam ediyor.

Kripto para piyasasında ayı yönlü trend devam ederken, meme token’lara olan ilgi de azaldı. Bu ürünlerin lideri olarak kabul edilen Dogecoin (DOGE), fiyat istikrarını korumaya çalışıyor. 2021 yılındaki en yüksek seviyesinden güçlü bir düşüş yaşayan DOGE, talep görmeye de devam ediyor. Son zamanlarda cüzdanında Dogecoin tutan kişi sayısında ciddi bir artış yaşandı.

Dogecoin Sahipleri Umutlu

Kripto para yatırımcıları Dogecoin için meme token’dan fazlası olmasını bekliyor. Özellikle ünlü milyarder Elon Musk‘ın, sürekli olarak DOGE desteğini sergilemesi dikkat çekiyor. Böyle bir topluluğa sahip projenin, en yüksek seviyesine geri döneceği ön görülüyor.

Kripto para yatırımcılarının DOGE için olumlu bakışları, cüzdanında popüler meme token’ı tutan kişi sayısını da artırdı. Popüler coin’in 24 Temmuz’da kayıt altına alınan 4.365.551 sahibini yüzde 2’lik bir oranla yükseltmeyi başarmıştı. Ardından gelen üç ay boyunca projeye, 88.936 kişi daha eklendi.

totalholdersdoge

Ancak sahipler ne kadar artış gösterirse göstersin, fiyat bazında bir ivme kazanılamadı. DOGE son üç ayda yaklaşık yüzde 16’lık bir düşüş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner