Yükleniyor...

CZ’den BNB’yi Kurtarma Hamlesi Gecikmedi!

SEC'in Binance'e dava açmasıyla hızlı bir şekilde değer kaybetmeye başlayan BNB'yi güçlü tutmak amacıyla yeni bir duyuru yapıldı.

binance

SEC’in Binance‘e dava açmasıyla hızlı bir şekilde değer kaybetmeye başlayan BNB‘yi güçlü tutmak amacıyla yeni bir duyuru yapıldı.

Geçen hafta Binance‘e dava açtığını duyuran SEC, BNB‘yi tam anlamıyla sarstı. 2022’nin Aralık ayından bu yana ilk defa 220 doları test eden BNB, bu seviyede tutunarak, yukarı yönlü fiyatlamayı başardı. Fakat bu durum gerçekleşirken en büyük hamle CZ’den geldi. BNB’deki satış baskısını azaltmak amacıyla kısa sürede yeni bir Launchpad duyurusu yapıldı. BNB stake edilerek katılım sağlanacak bu Launchpad, BNB‘deki alımları doğal olarak artıracak ve fiyatın üst noktalarda tutunmasına yardımcı olacaktır.

Screenshot 2023 06 14 10 54 38 995 edit com.twitter.android

BNB Son 6 Ayın En Düşük Seviyesini Test Etti

Düzenleyicilerin sıkı tavrından en büyük zarar gören borsa token’i BNB oldu. 2022 Aralık’tan beri ilk defa 220 dolara gevşeyen BNB, sadece Binance adına değil, diğer borsalar ve kripto endüstrisine yönelik büyük bir tehlike arz ediyor. En çok kullanıcı ve işlem hacmine sahip olan borsanın kendi token’ının hızla değer kaybetmeye başladığı senaryoda işler daha karmaşık bir hale gelebilir.

Yaşanılan olaylara Binance ve CZ’den kısa sürede müdahele geldi. Yeni Launchpad’i sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşan CZ ve Binance, BNB’nin stake edilip, alıcıların artması ve satış yönlü işlemlerin azalmasından dolayı borsa token’ını güçlü tutuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner