Yükleniyor...

Dava Uzuyor: Coinbase Müşterileri Bilgilerini Paylaşmıyor

Coinbase müşterileri, yetkisiz kripto para transferleri nedeniyle şirkete karşı açılan davada hesap bilgilerini vermeyi reddediyor.

Dava Uzuyor Coinbase Musterileri Bilgilerini Paylasmiyor

Coinbase müşterileri, yetkisiz kripto para transferleri nedeniyle şirkete karşı açılan davada hesap bilgilerini vermeyi reddediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase’e açılan davada, kripto borsası Coinbase’in müşterilerin hesaplarını güvence altına almayı ihmal ettiğini ve onları hırsızlığa ve yetkisiz transferlere maruz bıraktığını iddia ediliyor. Coinbase ayrıca, kullanıcıları hesaplarından kalıcı veya geçici olarak bloke ederek finansal olarak zarar vermekle ve ticaret platformunda menkul kıymetleri listeleyerek federal düzenlemelere uymamakla suçlanıyor.

Coinbase Müşterileri, Bilgilerini Mahkemeye Vermiyor

Coinbase müşterileri, federal bir mahkemede sunulan yeni bir acil durum önergesine göre, hesap bilgilerini paylaşmıyor ve davalarını tahkime taşımak için yapılan ilerlemeyi durduruyor.

Federal mahkemede, davacıların koruyucu bir emir karşılığında talep edilen bilgileri teslim edeceklerini belirten yeni bir önerge sunuldu. Coinbase bu anlaşmaya karşı çıktı ve koruyucu emirde şirketin anlaşmazlık için tahkim talep etmesine izin verecek bir hüküm talep etti.

Bu konu hala havada olduğundan, Coinbase müşterileri kendi tahkim anlaşmalarına bağlayamadı. Coinbase de yenilenen bu acil durum talebi nedeniyle bir duruşma talep etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x