Yükleniyor...

Dava Uzuyor: Coinbase Müşterileri Bilgilerini Paylaşmıyor

Coinbase müşterileri, yetkisiz kripto para transferleri nedeniyle şirkete karşı açılan davada hesap bilgilerini vermeyi reddediyor.

coinbase

Coinbase müşterileri, yetkisiz kripto para transferleri nedeniyle şirkete karşı açılan davada hesap bilgilerini vermeyi reddediyor.

Coinbase’e açılan davada, kripto borsası Coinbase’in müşterilerin hesaplarını güvence altına almayı ihmal ettiğini ve onları hırsızlığa ve yetkisiz transferlere maruz bıraktığını iddia ediliyor. Coinbase ayrıca, kullanıcıları hesaplarından kalıcı veya geçici olarak bloke ederek finansal olarak zarar vermekle ve ticaret platformunda menkul kıymetleri listeleyerek federal düzenlemelere uymamakla suçlanıyor.

Coinbase Müşterileri, Bilgilerini Mahkemeye Vermiyor

Coinbase müşterileri, federal bir mahkemede sunulan yeni bir acil durum önergesine göre, hesap bilgilerini paylaşmıyor ve davalarını tahkime taşımak için yapılan ilerlemeyi durduruyor.

Federal mahkemede, davacıların koruyucu bir emir karşılığında talep edilen bilgileri teslim edeceklerini belirten yeni bir önerge sunuldu. Coinbase bu anlaşmaya karşı çıktı ve koruyucu emirde şirketin anlaşmazlık için tahkim talep etmesine izin verecek bir hüküm talep etti.

Bu konu hala havada olduğundan, Coinbase müşterileri kendi tahkim anlaşmalarına bağlayamadı. Coinbase de yenilenen bu acil durum talebi nedeniyle bir duruşma talep etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner